Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Основним напрямком роботи студії є якісна підготовка учнів 10-11 класів до складання ЗНО з української мови, історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії. Проект був задуманий та втілений у життя біологами і хіміками, тому не дивно, що ці предмети тут є найбільш популярними, а 90% випускників студії надалі вступають на медичні і хіміко-біологічні спеціальності. Кожен викладач студії є спеціалістом у своїй галузі знань, має авторські розробки, багаторічний досвід успішної підготовки до ЗНО та олімпіад і стабільно високі результати вихованців. Значною перевагою студії також є те, що викладачі не просто тренують учнів розв’язувати тести, в основу підготовки до тестування з кожного предмету покладено курс лекцій, сформований відповідно до актуальних програм підготовки до ЗНО. Лекційний матеріал обов’язково закріплюється на практичних заняттях та під час виконання творчих завдань, які допомагають дітям навчитись самостійно мислити та підкріпити теоретичні знання практичними навичками. Окремою формою роботи є «мозкові штурми», під час яких учні пізнають секрети розв’язання тестів та задач, написання власних висловлювань та виконання аналітичних проектів. Усі заняття проходять в міні-групах по 4 учні, що дозволяє засвоювати матеріал на 70% ефективніше, ніж під час індивідуальних занять, а також робить навчальний процес цікавішим та веселішим.

Окремим напрямком роботи студії є підготовка учнів до предметних олімпіад з біології та хімії, а також до конкурсів наукових робіт школярів. Лише цього року 8 учнів студії стали переможцями міських (у м. Києві) олімпіад з біології, хімії та екології, а дві учениці є переможницями IV етапу Всеукраїнських олімпіад з біології та екології.


Програми викладання

Підготовка учнів 10-11 класів до складання ЗНО з української мови, історії України, математики, фізики, географії, біології та хімії.


Вартість навчання

від 100 грн/60 хвилин


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Формат навчання

Група вихідного дня

Вечірня школа

Майстер-класи

Інші сервіси

курси підготовки до ЗНО


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, вул. Бориса Гмирі, 9, 5 під'їзд

063 290 6420

050 769 86 94

Київ, вул. Інститутська, 19б

050 010 60 84

097 785 79 79

http://nature-tutors.com.ua/

https://www.facebook.com/naturetutorgroup/

Написати повідомлення

Карта


Події