Про портал

8935

Ми створили простір, де відповідальні батьки, які шукають шляхи альтернативної освіти для своїх дітей зможуть спілкуватись, разом знаходити відповіді на запитання і врешті сформувати альтернативну освіту в Україні. Так само ми надаємо можливість всім, хто вже представляють альтернативу такої освіти в Україні розказати про себе, свої досягнення та підходи в навчанні. 

Стандартна комунальна освіта в Україні виховує дітей на вимоги вчорашнього і не відповідає уявленням багатьох педагогів, дітей та їх батьків про освіту для завтрашнього дня. Існують інші шляхи підготувати нове покоління майбутніх підприємців, інженерів, дизайнерів, артистів та креативних людей з активною життєвою позицією, які зуміють бути потрібними і щасливими в своєму завтра, такому, яке ми навіть не можемо сьогодні уявити.

Ми віримо, що існує шлях для виховання наших дітей який зможе сформувати і зберегти в них потяг до пізнання цього чарівного світу, вивчення його можливостей і використання його необмежених ресурсів протягом усього життя. Так само ми знаємо що людина може рости не в супереч, а завдяки своєму оточенню. Так що пошук однодумців і партнерів є так само важливим як і сам процес пізнання та духовного росту.

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 4


avatar

Argus

Общество пребывает в глубоком кризисе из-за моральной деградации. Это первопричина роста преступности, коррупции, низкого уровня жизни и, как следствие, массового отъезда молодёжи за границу. Миллионы людей больше не связывают своё будущее с Украиной, как это ни печально. Чтобы построить страну, привлекательную для людей, нужно начать с восстановления морального климата, чтобы люди буквально учились заново уживаться друг с другом, жить в мире и согласии. Для этого нужно переосмыслить роль такого учебного предмета как Этика. Прошу всех, кто согласен, поддержать петицию: petition.president.gov/petition/72808


avatar

Argus

petition.president.gov.ua/petition/72808


avatar

Osvitanova

Good to hear)) thanks


avatar

Anonymous

Great article, I'm sharing it with friends right now


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події