Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Правила користування сайтом

5865

При використанні сайту ОсвітаНова слід дотримуватись правил, поданих нижче.

Загальні положення:

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з правилами сайту, а також з необхідністю їх дотримання.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, подій, закладів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.
 4. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Користування ресурсом:

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою ОсвітаНова
 2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, а саме: вкаже свою електронну адресу або зайде за допомогою особистого профілю Facebook.
 3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати коментарі до закладів, подій та статей, а також створювати теми та повідомлення на форумі.

На ОсвітаНова заборонено:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
 2. Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні висловлювання.
 4. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 5. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 6. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування:

 1. Інтерактивні ресурси (коментарі, повідомлення на форумі) є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар, надіславши листа до адміністрації сайту - [email protected].
 4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати на електронну пошту, зазначену в контактах сайту.

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.
 6. З усіх питань, пов'язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, контактуйте з адміністрацією — [email protected]

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події