Для закладів

5808

Вітаємо вас на порталі альтернативної освіти OsvitaNova.

Ми ставимо собі на меті дати можливість батькам побачити світ альтернативної освіти та знайти поблизу себе заклади, що можуть значно покращити якість освіти їх дітей.

Саме тут на сцену виходите Ви.

Ви надаєте якісний та новітній сервіс, ми допомагаємо Вам отримати нових клієнтів та їх відгуки. Ваше обличчя на цьому сайті - це  сторінка провайдера, будь ласка, заповніть її з увагою.

Інструкція по додаванню нового закладу

Також на порталі ви маєте можливість опубліковувати Ваші статті, пропонувати теми обговорення на форумі  та  бути його активним учасником.

Збільшуйте мережу Ваших клієнтів, шукайте партнерів та будьте успішними!

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 5


Надія Павленко

Аналітик

"GoITeens"

Добрий день! Ми мережа IT-шкіл "GoITeens". На вашому сайті розміщена застаріла інформація про нас. Як ми можемо внести зміни? Дякуємо!


avatar

Григорій

Змінився сайт школи на сторінці http://osvitanova.com.ua/providers/10-%D1%81%D1%8F%D0%B9%D0%B2%D0%BE Поновіть будь ласка на новий - https://radiance.school


avatar

Григорій

Вітаю. Сайт приватної школи Сяйво http://osvitanova.com.ua/providers/10-%D1%81%D1%8F%D0%B9%D0%B2%D0%BE змінився! Прошу поновити лінк на новий https://radiance.school Дякуємо.


avatar

Школа "Синергия"

Добрый день! Мы альтернативная школа "Синергия", г. Житомир. На вашем сайте устаревшая информация о нас. Много из того что там есть уже не актуально либо по-ругому. Написали письмо на ваш е-мейл, но получили ответ от сервера, что письмо не дошло. Куда мы можем выслать новую информацию о нас. Благодарим за сотрудничество


Освіта Нова

Дякуємо за звернення! Відповіли Вам на пошту.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події