Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Для батьків

32753

Ви тут, тому що шукаєте для своєї дитини найкращу освіту, а ми зробили чудову добірку закладів, що можуть вам у цьому допомогти. Можливо ви шукаєте дитячий садок з басейном та вивченням англійської мови, або школу у вашому місті з проектним підходом, - у нас ви зможете знайти їх, та багато іншого. Власний досвід наших користувачів, інформація щодо законодавства, яскрава спільнота людей, що поєднані спільним бажанням - все це Ви зможете знайти на нашому сайті.

Ви можете почати подорож нашим сайтом із добірки статей Статті або одразу розпочати пошук саме того закладу, що підійде вашій дитині Каталог.

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Ірина

Добрий день. У вас на сайті зазначено, що Спеціалізована загальноосвітня школа № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе не надає державний атестат. Наскільки мені відомо, ця школа є державною. Мене цікавить наскільки правдива інформація про школи на вашому ресурсі? Зокрема цікавить інформація про Альтернативная билингвальная начальная школа Green Apple. На вашому ресурсі зазначено, що і вон и не надають атестат державного зразка, хоча директор школи запевняє, що в них є ліцензія. І їхня школа видає атестат державного зразка. Кому з вас вірити? Якщо на вашому ресурсі хибна інформація, то виправіть її будь ласка.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події