Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Під брендом Cinema Kids ми об'єднали проекти для дітей та підлітків. Заняття проходять за спеціальною системою, яка дозволяє в напівігровий формі залучити дітей в серйозний процес кіновиробництва.


Програми викладання

Школа акторської майстерності для дітей (вік 7-15 років). Так само як і дорослих, ми вчимо хлопців в першу чергу позбуватися від затискачів, працювати з емоціями, потім даємо ази акторської майстерності, основи голосоведения і пластики. Курс триває 9 місяців.
Дитяча школа дубляжу «Так Треба Продакшн» (2 групи: 6-10 років та 11-15 років). Курс розроблений і проводиться під керівництвом компанії Так Треба Продакшн - визнаних професіоналів у сфері озвучування, дубляжу і адаптації іноземних фільмів, серіалів та анімації. Хлопців навчають азам акторської майстерності, коригують дикцію, вчать працювати з голосом, а також на практиці озвучують мультфільм в професійних студіях. Курс триває 3 місяці.
Кіноканікули (8-15 років). Протягом канікул для дітей організовують 1- та 2-тижневі заняття, в ході яких хлопці знімають свій власний фільм. Теоретичні навички про те, що таке сценарій, хто чим займається на майданчику, як повинен бути організований процес зйомок, і акторські таланти, вони підкріплюють практикою. На випускному вони разом з батьками і друзями дивляться своє перше кіно! Курс триває 1-2 тижні під час шкільних канікул.
Я - VLOGGER (вік 12-15 років). Курс ведення власного відеоблогу на YouTube. В рамках курсу учасники визначаються з можливими темами для свого каналу, вчаться працювати з технікою, вибудовувати кадр, працювати з різним освітленням і додатковим обладнанням, а також освоюють основні прийоми монтажу. Грамотне поєднання теорії та практики підкріплено прикладами з мережі. У процесі навчання ми також говоримо про такі актуальні для підлітків темах як безпеку в мережі і використання соціальних мереж. На кожному занятті учасники отримують завдання додому.

SUNDAY Cinema Kids (вік 6-14 років). Розважальна програма, яка проходить щонеділі з 11:00 до 18:00, розрахована на дітей і їх батьків. Учасники зможуть познайомитися з азами акторської і сценарного справи, спробувати себе в якості телеведучого і режисера, повчитися монтажу, а також пізнати секрети мультиплікації, діджеїнгу та кулінарного мистецтва. Навесні і влітку наших гостей чекають спортивні ігри на свіжому повітрі.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Літній табір


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 22

+38 044 459 46 10

https://faculty.film.ua/ru/cinema_kids

https://www.facebook.com/cinemakidsUA/


Карта


Події