Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа «Сяйво» організована при церкві ЄХБ «Різдва» у місті Житомирі.
Сьогодні школа налічує 272 учні, які навчаються в 11 класах. Опікунська рада школи, батьківський комітет та 25 педагогів-християн створюють всі необхідні умови для успішного навчання, виховання і духовного розвитку кожної дитини.

Школа «Сяйво»-школа нового типу. З перших днів заснування школи її керівництво усвідомлювало, що новостворений заклад має стати закладом нового типу. З одного боку, він має забезпечувувати міцні знання через дотримання державних стандартів освіти. З іншого боку, така школа має запропонувати якісно відмінну систему підходів як до начання, так і до виховання.

Основна місія школи. Вся педагогічна діяльність: викладання, навчання, виховання підкорені Мудрості Творця і Спасителя світу, Мудрості, яка, окрім інтелектуальних здібностей і навичок критичного мислення, включає в себе проникливість і розважливість, вміння бачити і розрізняти добро та зло, бути справедливим і розсудливим у практичних діях, перебувати у вірних стосунках з Богом, оточуючими людьми і світом. «…бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум!... Тоді ти збагнеш справедливість та право, простоту, всіляку дорогу добра..» Прип.2:6,9


Програми викладання

Окрім Державної программи навчання у школі впроваджені Коплексна програма духовного розвитку шкільного колективу «Гроно» та Проект «Спеціальні освітні потреби - СОП».
Програма «Гроно» покликана задовольнити духовні потреби учнів, вчителів, батьків через проведення біблійних уроків, загальношкільних дитячих духовних служінь, через предмет «Християнська етика» у кожному класі, а також через інтеграцію біблійних істин в шкільні предмети.
Метою проекту «Спеціальні освітні потреби» є - дати всім учням можливість найбільш повноцінного соціального життя, активної участі в колективі, тим самим забезпечуючи найбільш повну взаємодію і турботу один про одного як членів співтовариства. Програма діє для підтримки дітей з особливими проблемами - інклюзивна освіта. Школа радо приймає до своєї сім’ї дітей, які потребують особливої допомоги у навчанні та набутті потрібних навичок спілкування. Навчання таких дітей відбувається за спеціально розробленим індивідуальним навчальним планом, за адаптованою та модифікованою програмою. Діти з особливими освітніми потребами відвідують уроки за розкладом свого класу, а також декілька разів в тиждень мають додаткові індивідуальні уроки з вчителем. Також звичайні основні уроки в класі супроводжуються вчителем-асистентом. Таке навчання базується на вірі та орієнтуванні на далеку перспективу розвитку дітей, на їхню соціальну адаптацію.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Інклюзія

Інші сервіси

релігійний акцент


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Олена

Доброго дня, які умови прийому на навчання 3 клас - інклюзія. Вартість навчання? Дякую


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Житомир, вул. Коцюбинського, 5

(0412) 47-39-63

http://school.cerkva-rizdva.info/


Карта


Події