Для партнерів

5848

З питань співпраці звертайтеся, будь ласка, за наступною адресою: [email protected].ua

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 5


Vitaliy Pogrebnyak

Я представляю площадку https://mybabypass.com.ua/. Хотели бы предложить обмен полезным контентом для нашего блога и вашего портала.


avatar

Элина

Добрый день! Пожалуйста, измените адреса семейного комплекса "Абрикос", мы переехали: Детский сад "Абрикос. Новый адрес: Баррикадный переулок, 1, Днепр. Частная школа "Абрикос". Новый адрес: Володарского 37, Днепр.


avatar

Александр

Добрый день, я администратор канала https://t.me/GrantUP У нас схожие тематики Можем прорекламировать друг друга Если интересно, пишите на почту, или боту канала


avatar

Ukr.Life

Доброго дня! Пропонуємо до Вашої уваги медіа-партнерство з нашим інтернет-порталом Ukr.Life щодо висвітлення Вашого заходу IDEC Міжнародна конференція з демократичної освіти, яка проходитиме в Києві 02-03 травня. Сайт Ukr.life є всеукраїнський порталом з щоденною середньою кількістю переглядів 50-150 тисяч. Зокрема, серед найпопулярніших розділів є Освіта - з переглядами щодня 20-100 тисяч. Матеріали дублюються на сторінці у Фейсбук з кількістю читачів понад 13 тисяч, значну кількість яких складають освітяни. Ми можемо розмістити Ваш прес-анонс та прес-реліз заходу, також можемо розмістити статтю-репортаж із конференції. Раді можливості співробітництва з Вами! Очікуємо на відповідь. З повагою, Юрій Лісничий головний редактор сайту Ukr.life (050)310-84-44


avatar

Р.........

Дуже задоволені дистанційною формою навчання в Квітці Життя. Дитина провчилася рік, який дуже скоро пролетів. Жодного разу не пошкодували про своє рішення залишити звичайну школу. Всім небайдужим батькам бажаю зробити крок до здорового майбутнього для свого чада. Хвала Богу в Україні є люди яким не байдуже здоров"я соїх дітей. Всім рекомендую ознайомитися з виховним процесом В.Ф. Базарного. Це людина , яка присвятила своє життя вивченню шкідливого впливу звичайного сидячого образу навчання та ще багато іншого... над чим люди зазвичай не задумуються. Чому саме так.? Не бійтеся робити щось не так як усі, для того щоб над нашими дітьми не робили експерименти. Тому, що діти - це велике творіння Нашого Творця! Задумайтесь, не будьте байдужими, піклуйтесь про своє майбутнє та майбутнє своїх дітей! Нехай Господь дасть мудрості кожному з нас!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.