Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Чому вашій дитині потрібно саме до Team School?
Ми здійснюємо перехід до активного шкільного життя, де враховані інтереси учнів, учителів та батьків.

Освітня програма
Фахівці нашого закладу тривалий термін працювали над розробкою власної навчальної програми, маневрували обов'язковими вимогами законодавства, враховували запит з боку майбутніх учнів, їх батьків та педагогічного складу, і як результат отримали ефективну та якісну освітню програму розвитку дітей. Ми доклали максимально зусиль для того, щоб бути вільними у виборі підручників, посібників, які зможуть забезпечити якісний освітній процес.

В підгрупах до 8 дітей
В класі до 16 учнів, які в свою чергу діляться на 2 підгрупи, що дозволяє приділити увагу кожній дитині і максимально розкрити її здібності.

Педагоги
Наш колектив - це творчі, цілеспрямовані, досвідчені, талановиті та життєрадісні люди, які своє життя присвятили дітям. Вони - майстри своєї справи!

Додаткові види діяльності
Школа «Team» дає повну базову освіту, а також дає змогу учням за бажанням відвідувати факультативи та гуртки.

Охорона і безпека
Територія школи повністю закрита та ретельно охороняється приватною охоронною фірмою, встановлено відеоспостереження та сигналізація. Перед школою облаштовано зручний під'їзд та паркінг.

Локація
Приміщення Тeam - це просторий та світлий будинок, площею 400 кв.м., який вміщує різнопланові класні кімнати, їдальню, спортивну залу та зону відпочинку. Великий двір дає змогу організовувати уроки та вільний час на свіжому повітрі.

Харчування
Для наших учнів школа передбачає 4х разове збалансоване харчування.
До раціону входять: телятина, кролик, індичка, риба, злаки, овочі, фрукти, ягоди, соки, фіточаї та кисломолочні продукти.

Комплектація
Team school забезпечує своїх учнів усім необхідним для навчання, починаючи від олівця і гумки, закінчуючи посібниками та планшетами.


Вартість навчання

0 клас (підготовча група)
Вартість навчання - 75 000 гривень за навчальний рік (10 міс) при одноразовій оплаті знижка 5%, також можлива розстрочка на 10 місяців,. У вартість навчання входять: заняття з дитиною в школі з 8:00 до 19:00, всі матеріали для навчання та гаджети (ноутбуки, камери, дрони, 3D-принтери і т.д.), оплата роботи педагогів і обслуговуючого персоналу.
Внесок - 4000 грн.
Харчування сплачуються додатково у розмірі 85 грн/день.

1 клас
Вартість навчання - 80 000 гривень за навчальний рік (10 міс) при одноразовій оплаті знижка 5%, також можлива розстрочка на 10 місяців,. У вартість навчання входять: заняття з дитиною в школі з 8:00 до 19:00, всі матеріали для навчання та гаджети (ноутбуки, камери, дрони, 3D-принтери і т.д.), оплата роботи педагогів і обслуговуючого персоналу.
Внесок - 8000 грн, у вартість якого входить зовнішня атестація центром «Афіни».
Харчування сплачуються додатково у розмірі 85 грн/день.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

c. Чайки, Києво-святошинський р-н, Україна

+38(096)430-60-68

http://team.school/

https://www.facebook.com/TeamSchoolKiev/


Події