Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Науково-пізнавальний клуб «Думай Рум» – це більше, ніж науковий гурток для дітей. Це справжній творчий простір, де старші друзі-наставники допомагають дітям здобувати найцінніше – досвід та пізнавати навколишній світ.


Програми викладання

Учні наукового клубу «Думай Рум» пізнають світ на дотик. Вони мають справу не з віртуальним світом, що відірваний від реальності, а зі справжнім – тим, у якому ми живемо.
Усі здобуті знання учні одразу перевіряють на практиці – для цього тут є справжнє наукове обладнання, безліч наочних прикладів і заповзяті викладачі, захоплені процесом дослідження не менше, ніж діти.
Науково-творчий майданчик розрахований на дітей від 6 до 15 років. Він має три основні напрями: хімія, фізика і біологія. А також унікальний пакет: курс для хоумскулерів та школа блогінгу. Однак тут немає нудної теорії чи складних термінів. Тільки цікаві й безпечні досліди, кожен з яких розширює дитячий світогляд і дає вичерпні відповіді на запитання маленьких чомусиків.
Дитина вчиться взаємодіяти з навколишнім світом, розуміючи як різні речі та явища впливають на неї. У клубі навчають зіставляти, думати, формулювати питання та самотужки шукати і знаходити на них відповіді.
Кожен маленький дослідник у «Думай Рум» не лише спостерігає та бере участь в експериментах, а й має нагоду висловити свою думку. І ці думки зазвичай неймовірно влучні!
А ще дитячий науковий клуб «Думай Рум» – це місце, де можна знайти багато нових друзів. І однолітків, і старших досвідчених наставників, з якими нудьгувати точно не доведеться. Експериментувати разом – цікаво, весело і безпечно!
На складні запитання ми відповідаємо простими дослідами. Саме це сьогодні, як і тисячу років тому, потрібно дітям, які пізнають світ. Мозку необхідна “їжа”!


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Організація свят

Формат навчання

Хоумскулінг

Літній табір

Група вихідного дня

Майстер-класи

Мови

Українська

Методики/програми

Проектний підхід

Матеріальна база

У місті

Інші сервіси

науковий гурток


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Регенераторна, 4в

+38(097) 758-44-50

+38(099) 706-54-35

http://domyroom.com.ua/

https://www.facebook.com/domyroom/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події