Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Наш табір розміщується в Рахівському районі Закарпатської області. Це прекрасне місце з найчистішим гірським повітрям, багатою та самобутньою природою.

Приймає нас база відпочинку «Квасний», яка знаходиться біля підніжжя гори Кобила в смт. Кобилецька Поляна.

Ця сучасний комплекс площею 2 га, складається з 7 котеджів, ресторану, галявин і майданчиків для ігор, настільного тенісу. База знаходиться в лісовій місцевості, повністю огороджена з усіх боків, не має виходу на проїжджу частину.

У 50-ти метрах від бази тече гірський струмок під назвою «Форелевий потечок», в 150-ти метрах - гірська річка Шопурка та в 300-х метрах - три мінеральних джерела.

Всі котеджі зі зручностями всередині, цілодобовою подачею гарячої води, з опаленням і з терасами. Діти розміщуються по 3-4 людини в кімнаті. З ними в котеджі або поруч завжди знаходиться викладач-вихователь, який закріплений в середньому за 6 дітками.

Територія бази знаходиться під цілодобовою охороною, на базі чергує 24 години на добу медсестра. У разі необхідності - в 3 км від бази знаходиться лікарня.

Діти їдять в ресторані 5 раз в день: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок, вечеря.

У дитячому раціоні: овочі, м'ясо (яловичина, курятина), риба (морська і річкова), різноманітні злаки, фрукти, ягоди, випічка. Ми виключаємо жирну і шкідливу їжу, немає сосисок, ковбас, напівфабрикатів, фаст-фуду, соку з пака, магазинних солодких батончиків і т.д. Дуже строго стежимо за якістю і свіжістю продуктів, наші постачальники знають, що ми купуємо продукти - для дітей, тому поставляють тільки свіжу продукцію. Кухарі - це професіонали своєї справи. Звичайні, на перший погляд, страви у них виходять дуже смачними. Це не їжа до їдальні радянських часів і не ресторанна їжа, це домашня їжа. Всі борошняні вироби кухаря роблять самостійно (пельмені, вареники, млинці, оладки), булочки, ватрушки, печиво ми замовляємо в місцевій пекарні на дровах. Кухарі категорично не використовують продукти, які викликають алергічну реакцію (наприклад: натуральний мед), а також не використовують напівфабрикати.
Добавки - вітаються. У діток протягом дня є доступ до води, компоту, узвару.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

Поблизу водойми (ріка, озеро)

Мови

Англійська

Спорт

Йога

Бойові мистецтва

Творчість

Хореографія


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Юлія

Яка ціна ,і скільки дитина живе в таборі?)


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Закарпатська область, Кобилецька Поляна, вул. Павлюка 3

+38(067)813-62-81

http://cactus-camp.com.ua

https://www.facebook.com/groups/1463840167...


Події