Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Дитячий центр АНІМА - це сучасний ліцензований дошкільний заклад, де діти не тільки здобувають знання, а й безпечно і весело проводять час. Кожній дитині ми гарантуємо найвищий рівень навчання та найкращий догляд.
Наші переваги перед іншими дошкільними навчальними закладами полягають перш за все у кваліфікованих педагогах, сучасних і ефективних методах навчання, прекрасних умовах перебування. Все це підтверджується нашим 5-річним досвідом роботи і позитивними відгуками батьків.


Програми викладання

1. Англійська моваЖ
- Життя в долонях (Life in our hands) – програма, розроблена в Україні, існує на трьох мовах, за останні роки широко розповсюджена і викладається в усіх авторизованих центрах Першої дитячої академії (www.1da.com.ua).
Це інтерактивна програма із застосуванням найсучаснішого обладнання і матеріалів. Під час навчання дитина поринає у стовідсоткове мовне середовище. Спілкування відбувається лише мовою уроку, наприклад, під час уроку англійської викладачі спілкуються з дітьми тільки на англійській мові, що максимально ефективно розвиває мовну матрицю у дітей.
Вік дитини: 2-8 років.
Тривалість заняття: 45-60 хв.
Періодичність: 8 р/міс.
- Pingu’s English. Цей курс англійської мови розрахований на 3 роки навчання.
Заняття проходять з використанням різноманітних мультимедійних засобів і дидактичних карток. Всі матеріали Pingu's English на англійській мові. Мультфільми і пісні, які використовуються в процесі навчання, дуже прості, інтуїтивно зрозумілі і в той же час веселі і захоплюючі. Програма Pingu's English розвиває в дитині мову, дрібну моторику і рухову активність.
Вік дитини: 2,5-8 років.
Тривалість заняття: 45-60 хв.
Періодичність: 8 р/міс.
- Funny English. Це курс англійської мови для дітей шкільного віку (1-4 класи). Заняття групи Funny English проводяться за підручником Fly High (4 рівні). Основна ціль програми — це поетапний та гармонійний розвиток основних видів мовленнєвої діяльності: читання, аудіювання, письма та говоріння. Для зацікавлення дітей на занятті використовуються різнокольорові картки, веселі пісеньки, цікаві історії та мультимедійні засоби.
Вік дитини: 6-10 років.
Тривалість заняття: 60 хв.
Періодичність: 8 р/міс.
2. Творчість.
- ХУДОЖНЯ СТУДІЯ. У центрі розвитку дитини "АНІМА" працює Художня студія "Сім кольорів". Досвідчені педагоги з вищою художньою освітою зможуть подарувати Вашій дитині радість пізнання, творчості, навчити різноманітним технікам, і навіть підготувати до вступу у вищий навчальний мистецький заклад.
- РАННІЙ МУЗИЧНИЙ РОЗВИТОК. Центр «АНІМА» пропонує унікальну програму музичного і творчого розвитку дитини – Театр-студія раннього музичного розвитку «Діти сонця». Наші заняття покликані розкрити і примножити творчий потенціал дитини, подарувати впевненість у собі і радість від співтворчості. Веде заняття звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, ведуча семінарів з розкриття природнього голосу Олена Лісова.
Вік дитини: 1,5-7 років.
Тривалість заняття: 30-60 хв.
Періодичність: 8 р/міс.
3. Для розумників.
- Підготовка до школи. Центр «АНІМА» пропонує авторську програму "Розвивалочка", яка підходить для дошкільнят від 3 до 6 років і є цілеспрямованою і великою підготовкою до вступу дитини у школу. Метою програми є всебічний розвиток дитини, формування мотивації до навчання, розвиток мислення, пам'яті, уваги, мовлення, творчих здібностей. Найважливіше не тільки навчити дитину, а й допомогти їй у розкритті та реалізації своїх можливостей, зацікавити її.
Вік дитини: 3-6 років.
Тривалість заняття: 120 хв.
Періодичність: 12 р/міс.
- Математика. Заняття з цікавої математики в Центрі «АНІМА» направлені на розвиток творчого математичного мислення дитини! «Якщо учень не навчився сам нічого творити, то і в житті він завжди буде тільки наслідувати, копіювати, так як мало таких, які б, навчившись копіювати, вміли зробити самостійний додаток цих відомостей» Толстой Л. Н.
Вік дитини: від 6 років.
Тривалість заняття: 45 хв.
Періодичність: 4 р/міс.
-Школярик. Група подовженого дня «Школярик» була спеціально створена на прохання батьків для школярів 1-5 класів. Перші класи навчання - особливо важливий період для дитини. Це не тільки адаптація до нових умов і правил, але й поява нового розумового і емоційного навантаження. Тому, дуже важливо підтримати і допомогти дитині в цей важливий для неї період. Наші педагоги з радістю забезпечать цікаве та корисне дозвілля вашої дитини після школи. Поки ви зайняті справами, ми допоможемо вашій дитині якісно виконати домашнє завдання, виявимо та розвинемо творчі здібності, пограємо та відпочинимо.
4. Йога для дітей
5. Логопед


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Логопед

Мови

Англійська

Творчість

Музика

Спорт

Йога

Інші сервіси

творчість, спорт, математика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Героїв Оборони, 10А станція метро "Виставковий центр"

+38 (044) 259 97 57

+38 (044) 259 97 58, +38 (066) 432 00 07

http://anima.kiev.ua/


Події