Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Ранній розвиток малюка - що те, про що зараз сперечаються багато вчених і батьки. Але всі сходяться в одному - дитина потребує батьківської любові і турботи. Саме час, проведений разом з малюком, робить його щасливим і вчить сприймати світ.

Тому дуже важливим є те, яким Ви навчите його бачити навколишній. Не завжди батьки можуть грамотно виховати дитину самостійно.

Саме для цього і існує наш дитячий клуб, в якому батьків і дітей не тільки навчать краще розуміти один одного і проводити спільне час з користю, але і отримувати знання. Адже дитячі ігри - це спосіб пізнати світ навколо себе.

Звичайно ж, ранній розвиток малюка не дає гарантії, що в майбутньому він стане мільйонером, але яскраве і цікаве дитинство запам'ятається назавжди.

Розвиваючі ігри для дітей дають можливість закласти міцний фундамент зі знань і навичок, які стануть в нагоді при подальшому надходженні в садок або школу.

Адже веселі ігри для малюків - це той базовий спосіб подачі знань, який використовують в своїх заняттях педагоги дитячого клубу АБВГДейка.

Пам'ятайте, що проводячи час разом, Ви і Ваша дитина починаєте краще розуміти один одного. А ігри для малюків, які проходять в нашому клубі спільно з батьками, допомагають виявити весь потенціал дитини і по-справжньому розкрити таланти.

Ми не намагаємося зробити з дитини генія. Ми даємо можливість дитині проявити себе і потім використовувати отримані знання в подальшому житті.


Програми викладання

Розвиваючі програми для дітей від 1 до 3 років розраховані на ранкові заняття разом з батьками два-три рази на тиждень.

Ігри для дітей до 3 років побудовані на основі 5 етапів:

1) Початковий етап спрямований на розвиток чутливості ручок, контроль міміки і включає в себе артикуляционную розминку і пальчиковую гімнастику. Також цей етап включає різні види робіт з дидактичними матеріалами і розвиваючими іграми. Вони рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

2) Другий етап є общеразвивающим і спрямований на формування логіки, способу мислення, пам'яті, уваги, сенсорного сприйняття, а також на збільшення словникового запасу.

3) На третьому етапі дітей в ігровій формі навчать грамоті, написання буків і основам математики.

4) Даний етап - творчий. Ігри для маленьких діток допоможуть розкрити таланти. На заняттях діти будуть клеїти, ліпити й малювати. І паралельно навчатися.

5) Завершальний етап занять-ігор спрямований на поліпшення координації рухів, розвитку почуття ритму і виконання нескладних гімнастичних вправ. Сюди входить профілактика плоскостопості, рухливі ігри та елементи танців під музику.

Діткам від 3-5 років:

Англійська для дітей
Одна з кращих програм з англійської для дітей - це інтерактивний, веселий, пізнавальний курс англійської мови.

Хореографічна студія:
Хореографія - основа будь-якої танцювальної діяльності. Постава, гнучкість, пластика, сила і розтяжка - це свобода руху! Дитина навчиться за допомогою руху передавати образи і настрої. Розкриє свій творчий потенціал.
Ігрова форма допоможе прищепити любов до танців, хореографічному мистецтву.

Дитячий фітнес:
Різні мистецькі заходи, студії, майстер-класи для дітей.

Інтелект-клуб:
Програма розвитку інтелектуальних здібностей. Заняття програми спрямовані на розвиток логічного мислення, образного мислення, тренування різних видів пам'яті.

Щоб Ви зробили усвідомлений вибір, ми пропонуємо Вам відвідати наш дитячий клуб. Тут Ви зможете ближче познайомитися з нашими викладачами, навчальними матеріалами, атмосферою «АБВГДейка»


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Майстер-класи

Ранній розвиток

Мови

Англійська

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Хореографія


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Запоріжжя, вул.Перемоги, 69

(061) 70-70-272

http://www.abvgdeyka.zp.ua


Карта


Події