Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір

Навчання робототехніці відбувається з використанням платформ Arduino і Raspberry і мов програмування Scratch, C ++, Phyton. Всі заняття адаптовані під вік і рівень знань дітей. Розширюється мережі центрів робототехніки завжди є можливість вибрати зручне місце розташування і час проведення навчання. По завершенню курсу навчання кожна дитина створює свій власний проект і проводить його презентацію. Чому це цікаво дітям? Знайомляться з миром електроніки на прикладах з реального життя: світлофор, термометр, ліхтарик. Самостійно програмують на візуальному мовою. Конструюють прикольних роботів, які вміють виконувати задані команди. Навчаються в цікавій ігровій формі з елементами змагань. Цікаво і пізнавально проводять час з новими друзями. Вчаться працювати індивідуально і в команді. Відкривають для себе світ професій інженера і програміста. Самостійно створюють електронні пристрої, ігри, листівки та інші оригінальні речі.


Програми викладання

В академії «Robot Good» вивчають три цікавих і корисних для життя напрямки:

Конструювання роботів. Ніщо так не запалює очі дитини, як можливість створити власного робота. Робототехніка скоро щільно увійде в наше життя, тому цей курс про все, що стосується створення роботів, пристроїв і стосовно даного питання речей.

Електронні компоненти. Курс, який є основоположним, оскільки присвячений вивченню базових елементів, з яких складається будь-який пристрій. Розбираємо, детально вивчаємо, збираємо. Схемотехніка - для всіх завзятих «чомучок» і, звичайно ж, тих, хто озброївшись викруткою, відповідає собі на питання: «І як же воно тут влаштовано всередині?».

Програмування. Ера високих технологій базується на знанні мов програмування. Цей курс дозволяє дітям дізнатися такі з них, як Scratch, Snap, Java, Python, С ++.

Після закінчення першого етапу навчання, дитина не тільки підготовлений до легкому сприйняттю точних наук в школі, але ще і сміливо може відносити себе до числа програмістів і електронників.

Ми рекомендуємо бажаючим навчатися пройти всі курси, починаючи з першого курсу!


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Робототехніка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Анни Ахматової, 47

+38(099) 620 94 94

+38(068) 620 94 94

http://robotgood.com.ua/

https://www.facebook.com/RobotGoodAcademy


Карта


Події