Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа «Ангстрем» зареєстрована Харківським міським управлінням юстиції 28.10.2015 (свідоцтво про державну реєстрацію № 14801020000067624), має державну ліцензію АА № 214791 від 12.02.2016, видану Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на надання освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти (початкова загальна освіта, базова середня загальна освіта, повна загальна середня освіта).
За Статутом школа «Ангстрем» є приватною школою І-ІІІ ступенів. Школа «Ангстрем» здійснює навчально-виховний процес за груповою та індивідуальною дистанційною формами навчання у вигляді самостійної роботи учнів, індивідуальних консультацій зі застосуванням ІКТ та сесій двічі на рік: відеоконференц-зв’язок за умовами забезпечення аутентифікації того, хто навчається, або очно.


Програми викладання

Основна форма роботи — самостійна. Для кожного класу і по кожному предмету на сайті розміщені програми, згідно Держстандарту освіти, календарно-тематичні плани (перелік досліджуваних тим, кількість годин на кожну тему), рекомендовані навчальні матеріали, типові завдання і вправи різного рівня, пробні і контрольні тести. Можна отримати індивідуальну консультацію вчителя-предметника, згідно з розкладом (по Скайпу). Два рази на рік проводиться сесія очно або дистанційно з використанням відеозв'язку за умови повної аутентифікації учня. Для випускників 9 та 11-х класів ДПА проводиться тільки очно.


Вартість навчання

460 грн за місяць або 4600 грн за рік


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Дистанційне навчання


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Оксана

Професіонали!!! Четвертий рік донька в цій школі (з 6 по 9 класи). Задоволені відеоуроками та консультаціями вчителів. Плануємо другу дитину теж дистанційно навчати в Ангстрем з наступного року.


avatar

Оксана

Здравствуйте, Оксана! Стою на распутье... То, что мы уходим в Дистанционную Школу со второго полугодия, это точно. Русскоязычных только две : Ангстрем и Альтернатива, Харьков. В какую из них переводиться ? Нужен Ваш совет. Спасибо!!


avatar

Оксана

Здравствуйте, Оксана! Стою на распутье... То, что мы уходим в Дистанционную Школу со второго полугодия, это точно. Русскоязычных только две : Ангстрем и Альтернатива, Харьков. В какую из них переводиться ? Нужен Ваш совет. Спасибо!!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, пр. Правди, 10, оф. 711

+38 057 755 5807

+38 050 678 3339

http://www.angstremua.com

https://ru-ru.facebook.com/angstremua/


Карта


Події