Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Табір «Rock Сamp» створено спеціально для дітей, котрі не можуть уявити себе без музики, драйву, виступів та аплодисментів. Рок-концерти, майстер-класи, зйомки, нові знайомства та однодумці – це лише частина того що чекає на кожного учасника нашого табору.

Програма табору розрахована на дітей від 9 до 18 років, як для досвідчених музикантів, так і для тих, хто ніколи в житті не займався музикою, проте дуже хоче спробувати. Вожаті у таборі - це найкрутіші викладачі Rock School Ukraine, адже Рок Табір створено силами співробітників Рок Школи за підтримки магазина Музторг.

Табір проходить протягом року на кожних шкільних канікулах. Місце проведення може змінюватись в залежності від сезону, але в будь-якому разі це завжди комфортні умови проживання та якісне харчування.


Програми викладання

Програма кожного Рок Табору може змінюватись у деталях в залежності від теми заїзду, та сезону. Незмінними залишаються тільки чотири складових: Музика, Виступи, Зйомки та Спорт.

Кожного дня в Рок Таборі проходять майстер-класи по класам: вокал, ударні, гітара. Це чудова можливість отримати нові знання, або покращити техніку гри для кожного учасника табору.

Всі учасники у перший же день проходять прослуховування, за результатами котрого розподіляються на рок-групи у відповідності до віку та "музичного досвіду". Протягом 6 днів вони будуть готувати виступи до фінального концерту, під кураторством наших викладачів.

Друга за значенням частина програми - зйомка кліпу на обрану композицію. Учасникам кожної рок-групи доведеться виконувати функції сценаристів, режисерів та акторів. У цьому їм буде допомагати професійний відео-оператор спеціально запрошений в Рок Табір.

Наш девіз Sport Drive & Rock-n-Roll - справжній рокер має завжди бути у відмінній спортивній формі, а рок-група повинна розуміти, що таке гра в команді. Спортивні чемпіонати Рок Табору пояснюють ці істини максимально просто.


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

Біля моря

Творчість

Театр

Хореографія

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, вул. Лариси Руденко, 6а.

+38 093 786 52 73

+38 093 512 34 14;

Херсонська область, м. Скадовськ

http://rockcamp.com.ua

https://www.facebook.com/rockcampua


Карта