Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

95% випускників вальдорфських шкіл вступають до ВНЗ. Більшість залишаються в обраній професії на довгі роки або назавжди і задоволені нею! І це не дивно, адже протягом 12 років діти, у тому числі й у «Вальдорфській школі Борисфен», опановують:

• навчальні дисципліни
• мистецтво
• ремесла

Вони розвивають:

• МИСЛЕННЯ,
• багату ПАЛІТРУ ПОЧУТТІВ – душевну глибину та людяність,
• ВОЛЮ для втілення задумів.

ЦІЛІСНІ діти можуть бути собою, вільно розкривати свої здібності й таланти – ми переконалися в цьому за роки нашої роботи!

Наше надбання і цінність – талановита, стабільна і спрацьована педагогічна команда, вона забезпечує ЯКІСТЬ навчального процесу.

МИ ПРОПОНУЄМО:
• повний день з 8:30 до 18:00
• класи до 16 дітей
• смачну їжу
• здоровий ритм дня
• щоденний прогулянковий час у лісі
• спрацьоване коло педагогів, які справді люблять дітей
• простір емпатії та здорових меж
• натуральні меблі, красу, затишок
• допомогу батькам у питаннях навчання і виховання
• родинні свята та дійства

А також:
• власний родинний кіноклуб – кіноклуб «Борисфен»
• розвиток для батьків і педагогів – Культурно-освітній центр «Борисфен»
• садочок для молодших братиків і сестричок – Центр розвитку дитини «Дитяча домівка»

«Вальдорфську школу Борисфен» створила і підтримує громада батьків та вчителів.


Програми викладання

Вальдорфська педагогіка – альтернативна педагогіка, визнана в Україні на державному рівні: навчальні програми затверджені МОН і ДСЯО.

Вальдорфська педагогіка має 100-річний досвід втілення — досвід ґрунтовний і успішний. У 21 столітті вона має великий вплив на розвиток системи освіти в усьому світі. Її ідеї та окремі методики були сприйняті західною гуманістичною моделлю школи. Елементи вальдорфської педагогіки успішно використовують зокрема фінські школи, в яких Україна прагне перейняти досвід. А одна з найпопулярніших у ЗМІ вальдорфських шкіл знаходиться у Кремнієвій долині – саме в такій школі навчаються діти співробітників Google, Apple, Yahoo, Hewlett-Packard, eBay.

Характерна відмінність вальдорфської педагогіки – вивчення предметів так званими «епохами». На початку кожного дня учні й учениці мають головний урок тривалістю 90 хвилин – це епохальний урок (приклади епох у різних класах: «Середньовіччя», «Географія Європи», «Мінералогія», «Математика», «Українська мова», «Будівництво», «Статеве виховання», «Хімія» тощо), в яку клас занурюється протягом декількох тижнів.

Вальдорфська педагогіка дозволяє активно втілювати міждисциплінарні зв’язки, всебічно розвивати здібності дитини, враховуючи вікові особливості, давати увагу і поживу не лише розумові, а й сфері почуттів, а також тілесності.

З учнями протягом 8 років працює один учитель, який викладає стільки дисциплін, скільки дозволяє його освіта. За цей час він стає для свого класу авторитетним наставником. Інші дисципліни викладають вчителі-предметники. З 9 класу з’являється куратор, який супроводжує юнаків і юнок до випуску зі школи.
Діти вивчають дві іноземні мови – англійську та німецьку.

На постійній основі діти займаються образотворчим мистецтвом, музикою (флейта – з 1 класу для усіх дітей, з 8 класу – гітара), ремеслом, евритмією, ботмерівською гімнастикою. Працюють над індивідуальними та груповими проєктами.

Тут немає звичних оцінок чи контрольних робіт (однак є самостійні роботи), що дозволяє уникнути конкуренції між дітьми, яка, на думку вальдорфських педагогів, зайва у ранньому та підлітковому віці. Дитина порівнюється із собою-«вчорашньою», за допомогою усних і письмових відгуків вчителів батьки можуть простежити прогрес дитини чи своєчасно виявити утруднення. Зв’язок між вчителем і батьками у «Борисфені» – важлива частина співпраці.

Одне з правил школи – обмеження дітей у користуванні ґаджетами до 15 років.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Туризм

Екскурсії

Організація свят

Методики/програми

Вальдорфська педагогіка

Матеріальна база

Окрема будівля

Спеціалісти

Психолог

Мови

Українська

Англійська

Німецька

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля

Інші сервіси

сенсорна інтеграція в діалозі


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 6


avatar

Ірина

Моя донька спочатку навчалася у державній школі. Ще у молодших класах ми давали раду програмі, вимогам і підходам до навчання. Хоча, вже тоді у мене було багато запитань до того, чому за каліграфію знижують оцінку, для чого читати на швидкість, чому дітям задають завдання, які вони не спроможні осилити й очевидно, що за них це робитимуть батьки. Середня школа стала суцільним розчаруванням - і для дитини, і для мене. Тому зараз ми в «Борисфені». І в нас чудові зміни. В доньки з‘явилося бажання вчитися, пізнавати світ, виконувати домашні завдання. У неї з‘явилися друзі не лише серед однокласників, а й з інших класів. Зараз у неї немає неулюблених предметів. Все цікаво. Вчителі - чудові, допомогли адаптуватися, гарно підтримують, коли щось не вдається. Якщо раніше ми думали, що після 9-го класу попрощаємося зі школою, то тепер є бажання в ній залишитися.


avatar

Марта

І садок, і школа - чудові. Моєму синові добре тут. Немає зовнішнього оцінювання, порівняння до інших дітей. Бачу як кожного року син набуває нових вмінь, росте у внутрішній опорі. Вчителі терплячі, мудрі, вимогливі. Працюють як з дітьми, так і з батьками. Готові підтримати, порадити, підбадьорити. Рекомендую, нехай щасливих дітей та родин буде більше💛


avatar

Свірідова Інна

Це школа, де освіта є справжнім мистецтвом. Батьки спокійні а діти счастливі.


avatar

Юлія

Змінили адресу


avatar

Богдан

Тут http://www.waldorfkyiv.org/timetable нема середньої освіти


Освіта Нова

Дякуємо за звернення, уже змінили інформацію.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Жовтнева, 4а

+38(098)671-89-89

http://www.waldorfkyiv.org

https://www.facebook.com/pg/BorysfenSchool

Написати повідомлення

Карта


Події