Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це міжнародна освітня мережа 21 століття, що впроваджує новітні технології навчання дітей і підлітків теорії і практиці бізнесу через призму всебічного розвитку особистості.Ексклюзивна програма та інтерактивна методика бізнес-освіти для дітей і підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL створені вченими, економістами та підприємцями Наукового центру Європейського Бюро Розвитку Бізнесу (ЕБРБ) з ініціативи Європейської асоціації розвитку бізнесу (ЕАРБ), які працюють на фундаментальних принципах програм Європейського союзу з розвитку малого і середнього підприємництва - Enterprise Europe Network (EEN), www.een.ec.europa.eu.


Програми викладання

Наша місія - створювати якісно нову ділову еліту країн.
Теорія і практика бізнесу важлива дітям для розуміння дорослого життя, для виявлення та розвитку талантів, для ранньої профорієнтації, для формування характеру успішної і щасливої людини.
Системне навчання в MINIBOSS BUSINESS SCHOOL дає дитині можливість спробувати себе в різних професіях та видах діяльності, на різних управлінських рівнях для того, щоб зробити основний професійний вибір у своєму житті.
Саме тому передові загальноосвітні школи / гімназії / ліцеї активно співпрацюють з MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (як додаткові курси), щоб додати до своїх навчальних планів практичні модулі з економіки і підприємництва, з психології та профорієнтації.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Англійська

Матеріальна база

Окрема будівля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Чернівці, пр-т Незалежності, 119 (3 поверх)

+38(099)258-20-02

+38(097)685-16-61

http://chernivtsy.miniboss-school.com

https://www.facebook.com/MINIBOSS.Chernivtsi

Написати повідомлення
Події