Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Група усебічного розвитку дошкільнят від 3-х до 6-ти років.
Група працює з 1991 року! Ми удосконалювалися усі ці роки, шукали найцікавіші форми і методики навчання, розробляли програми.
Кожна дитина для нас особа, в якій ми намагаємося розгледіти здібності. Завдання педагогів - розвинути ці здібності в процесі навчання, зуміти виховати у малюків допитливість і усидливість.


Програми викладання

Ми використовуємо ігрові форми уроків, на яких діточки пізнають світ, міркують, розвивають мову і логічне мислення. У нашій програмі також передбачені всілякі повчальні розваги, які завжди багаті хорошими емоціями і доставляють малюкам велику радість!
На уроках образотворчої діяльності діти придбавають навички малювання, аплікації, дуже люблять працювати над колективними картинами і поступово придбавають позитивне відношення до художньої діяльності, розвивають свій художній смак.
Діти займаються аеробікою і музикою, а також цікавим, веселим англійським - адже він такий потрібний у наш час! Доступний матеріал програми по англійському допомагає дитині розвинути пам'ять, мова і набути перших розмовних навичок англійського, які обов'язково знадобляться з перших уроків в загальноосвітній школі.
Досвідчений психолог і логопед доповнюють наше зайняття з дітьми. Пізнавальні лекції-бесіди психолога завжди викликають живий інтерес у батьків.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Дніпродержинськ, вул. Миколи Лисенка, 58

+38(066)575-45-43

м.Дніпродержинськ, ЗОШ №40

+38(096)192-02-30

м. Дніпро. вул. Робоча, 87

+38(056)239-69-14

+38(093)380-41-70

http://mv.dp.ua/


Карта


Події