Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Родинний центр "Мацьопа" популяризує здоровий спосіб життя та робить великий акцент на фізичний розвиток. Також велику увагу приділяємо емоційному розвитку, заохочуючи дітей проявляти власне "Я", потреби, уміння та таланти, привчаючи їх до розуміння прекрасного у природі, мистецтві, соціумі. За умови адекватної підтримки батьків та створення оптимальних умов діти (мацьопи) отримують розум лідера, героя, ведучого, активного дослідника свого світу.
Наші програми розраховані на розвиток вищеописаних якостей усіх учасників груп (і діток, і мам), зокрема створенні для підтримки гармонійного розвитку сім’ї загалом.

Наші заняття сприяють природному загартовуванню мацьоп, чудовому фізичному розвитку та хорошому настрою щодня!


Програми викладання

0-6 місяців
-МамаФітнес
На заняття з мама-фітнесу приходять жінки з дітками віком 2-7 місяців.
Що вони там роблять:
- масажики, вправи на фітболі для діток та мам, елементи динамічної гімнастики, відновлювальні та релаксаційні вправи для мам, дітки заводять перших друзів, мами соціалізуються в новій компанії, в якій всі залюбки та легкістю говорять про грудне вигодовування, коліки, сон та настрій малечі, про дитячий одяг, про мамине тіло, про все, що турбує новоспечених матусь). І це завжди весело, душевно, в довірі і вселяє впевненість та спокій.

0,7 -1 рік "Гуглики" та 1-2 роки "Топтасики"
Що будемо розвивати: - дрібну моторику, чіпкість, силу, спритність та хваткість рук - баланс, гнучкість, пружність, стійкість, спритність, координацію рухів, бімануальні навички - швидкість реакції, зосередженість, уважність, ритмічність та пам'ять - сенсорні канали сприйняття (зір, слух, смак, кінестетичну та тактильну чуттєвість) - комунікативні здібності, словниковий запас, мовлення - лідерство, впевненість, цілеспрямованість, ініціативність, товариськість, взаємодію з іншими дітками та дорослими.

2-3 роки
Адаптаційна група до садочку "Допитливі бурундучки"
Заняття спрямовані на адаптацію дитини до самостійного перебування у групі.
Між другим та третім роком життя важливо надати дитині довірчий простір для комунікацій з іншими дітьми та дорослими, для прояву ініціативи, опанування основними навичками самообслуговування. Діти в цьому віці прагнуть самостійності, навчаються власноруч одягатися, їсти, малювати, бавитись, долати фізичні перешкоди. Вони товариські та починають вчитися взаємодіяти з іншими дітьми та дорослими. Дворічні мацьопи відкриті до нових друзів, нових знань та вмінь. Окрім цього, у 3-х річному віці дитину віддають у садок, де вона залишається сама і де нема змоги батькам бути присутніми на занятті. Перед дитиною постає багато труднощів, таких як: одягатися, їсти, ходити в туалет, мити руки без мами. Саме тому адаптація до садочку має відбуватися м’яко, поступово та індивідуально для кожного малюка. На заняттях ваші дітки будуть: - багато рухатись - розвивати дрібну моторику, мовлення, комунікативні та когнітивні здібності - співати та танцювати - гуляти у парку - готувати їжу та перекусувати - бавитись з природніми матеріалами, малювати, ліпити, клеїти - вчитись одягатися, ходити на горщик, прибирати за собою - слухати казки та читати книжечки - бавитись

3-6 років садочок-клуб юних дослідників "Найкращі"
Особливості нашого садочку:
- в програмі: проектне навчання, прогулянки в парку за будь-якої погоди, екскурсії щотижня, заняття в басейні, кулінарія, англійська, етнічні барабани.
- вегетаріанське харчування
- відсутність денного сну
Будемо раді знайомству!


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Творчість

Музика

Спорт

Йога


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, вул. Стрийська, 202

+38 (067) 674-91-97

м. Львів, вул. Івана Рутковича, 6, офіс 1

+38 (067) 674-91-97

+38 (032) 276-39-68

м. Львів, вул. Чайковського, 20

+38 (067) 674-91-97

http://mazziopa.org.ua/

https://www.facebook.com/mazzziopa/


Карта


Події

Дописи
Події