Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку

Команда P'tit CREF в 2003 році вирішила створити в Москві перший тримовний дитячий садок, який би зміг запропонувати структуровану освітню програму і надати дітям ту увагу, яку батьки вправі очікувати.
Також серед наших пріоритетів важливим було створення приємної та доброзичливої атмосфери, що сприяє навчанню в ігровій формі.
Будучи піонером в тримовній практиці навчання, P'tit CREF розробив всесвітньо визнану оригінальну методику , яка дозволяє дітям в ігровій формі вивчати іноземні мови відповідно до офіційно прийнятих програм кожної країни. Таким чином, діти, в особливих умовах, готуються до вступу до школи.
Протягом 10 років під керівництвом засновника групи P'tit CREF Бертрана Куе і директора P'titCREF Віржіні Дюран, P'titCREF робить революцію в світі викладання серед дитячих садків в Росії, і приносить в мультикультурний світ можливість кожній дитині розвиватися гармонійно і вивчати іноземні мови в природному середовищі.
Наші методи викладання, професіоналізм і наш колектив, пояснюють той успіх, яким користується P'tit CREF з моменту свого створення.


Програми викладання

1. ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 22 МІСЯЦІВ ДО 7 РОКІВ. У кожній групі ми об'єднуємо дітей, які розмовляють різними мовами. Завдяки цьому утворюється природне багатомовне середовище, а діти здобувають знання легко і швидко. Таке «змішування» є складовою частиною методики P'titCREF, яка забезпечує динамічність занять, сприяє спонтанному спілкуванню і прямим контактам між дітьми, дозволяє конкретизувати поняття, які для дітей є занадто абстрактними (вивчення іноземної мови). Так дитина не задається питанням «навіщо вчити мову?», а природним чином розуміє, що мова - це засіб спілкування, що дозволяє грати з іншими дітьми.
2. BABY GROUPS ТА TODDLERS (2-3 РОКИ). Навчання у садку для дітей віком від 2 років створює сприятливі умови для соціалізації маленьких дітей та формування у них різноманітних знань. Соціалізація відіграє важливу роль у розвитку дитини, сприяючи успішній взаємодії сім'ї та початкової школи з самої першої їхньої зустрічі.
Заняття з найменшими дітьми завжди проводяться в ігровій формі. Викладачі використовують конкретні методи навчання, засновані на іграх. Особлива увага приділяється загальному розвитку дитини, адаптації у соціальному середовищі, вивченню мов та пізнанню навколишнього світу.
3. ТРИМОВНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК (ВІД 3 ДО 7 РОКІВ). Дитина може відвідувати дитячий садок пів дня або повний день. У групах - 8-12 діток, де вони діляться на групи залежно від віку (див. Таблицю відповідності нижче), а не за рівнем володіння мовою. У розклад цих груп до творчих і основних занять ми додаємо різні дисципліни (графіка, письмо, читання, логіка, математика, музика, спорт). Це дуже важливо для збалансованого розвитку дитини.
4. ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ (6-7 РОКІВ). В цій групі діти ще один рік практикують всі три мови, які вони вивчали в P'tit CREF, у віці, коли мова вже сприймається не тільки на інтуїтивному рівні, а використання граматики стає усвідомленим. - і це допомагає дітям довше зберігати ті знання, які вони отримали в P'titCREF.
В класах "Преп":
ми намагаємося забезпечити оволодіння дитиною навичками читання, принаймні, рідною мовою, за участю батьків або, якщо є така необхідність, за допомогою додаткових занять.
ми намагаємося зробити учнів класу "Преп" різнобічно розвинутими, допитливими, готовими із задоволенням піти в школу.
ми ставимо за мету вивчення всіх галузей знань національних освітніх програм, розподіляючи їх між трьома мовами (математика, науки, мистецтво, спорт).


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Французька

Російська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Музика

Наука

Логіка

Інші сервіси

гуртки, спорт, танці


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Ірининська 5/24, оф 98

+38 (044) 221 44 22

+38 (044) 220 34 70, (050) 448 46 46

http://kiev.ptitcref.com/ua/

https://www.facebook.com/PtitCREF.Kiev/


Карта


Дописи
Події