Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Мета - щоб діти росли здоровими, неординарно мислили, були ерудованими, здатними досягти успіху в житті - незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту - в Україні або за кордоном.
В гімназії - здорове середовище проживання, без шкідливих звичок для тіла і для душі.
Сучасна будівля, тепле і затишне, власна котельня, великий спортивний зал, роздягальні з душовими, обладнана спортивна площадка на відкритому повітрі.
Кваліфіковане щоденне медичне супроводження, домашнє харчування (включаючи і дієтичний стіл) в просторій і світлій їдальні. Глядацька зала на 150 місць. А у червні учнів чекає оздоровчий літній табір.
Дитячий садок, відкритий на базі "Європейської гімназії" - це добра, весела родина, в якій ніколи не буває нудно. Тут підростаючого наші найменші і улюблені жителі. Не варто думати, що дитячий сад це заняття, заняття і ще раз заняття. Дошкільна дитинство - це, перш за все, ГРА, і ми організуємо гру дитини так, щоб, граючи, він засвоював все, що дозволяє засвоїти його вік.


Програми викладання

Працюємо з індивідуальними навчальними програмами, використовуємо і розробляємо нові технології, разом з учнями створюємо творчі проекти. На математиці - вирішуємо зовсім не стандартні завдання.
    На уроках мови - пишемо, і не тільки вправи.
    Готуємося до дискусій, видаємо журнал і власні розповіді.
    На літературі - розмірковуємо і граємо Шекспіра, Керролла, Сервантеса ....
    На інформатиці - вчимося працювати з інформацією, створювати проекти. Адже комп'ютерні технології - це тільки інструменти, які допомагають реалізувати той «продукт», який «виробляють мізки».
Англійську мову вивчають всі, від малюків до старшокласників - по курсу Кембриджського Університету. За результатами іспитів випускники гімназії отримують міжнародний сертифікат IELTS. Сертифікат IELTS дозволяє отримати академічну освіту і навчальні стипендії у Великобританії або будь-який інший англомовній країні.

Дитячий садок - навчання дітей будується як захоплююча діяльність, яка дозволяє дитині проявляти допитливість, пізнавати навколишній і вчитися без примусу.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Методики/програми

Проектний підхід

Матеріальна база

Окрема будівля

Спортзал

Дитячий майданчик

Мови

Англійська

Творчість

Театр

Музика

Інші сервіси

творчість, спорт, навчання у грі, комп'ютерні науки


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Дніпро, вул. Морська, 10

(056) 371-33-73

(056) 371-33-34, (056) 776-99-57

http://euroschool.dp.ua/


Карта


Події