Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Junior - це не просто висококласний дитячий центр. Це місце, в якому знають, як зробити процес раннього розвитку максимально ефективним і дійсно приємним.

Досвідчені співробітники, комфортні умови і дієві програми - саме таке поєднання дозволяє знаходити підхід до дітей будь-якого віку. Роблячи вибір на користь клубу Junior, ви можете бути впевнені в тому, що ваша дитина отримає необхідні знання, зможе завести чимало друзів і, при цьому, буде знаходитися в безпеці.

При створенні клубу Junior, враховувалися потреби не тільки дітей, а й їхніх батьків. Темп сучасного життя далеко не завжди дозволяє люблячим мамам і татам приділити достатню кількість часу своєму малюкові. В Junior розуміють це і з радістю роблять все, що потрібно, щоб діти могли не тільки дізнатися чимало корисної інформації, але і відчути справжню турботу і любов.

Просторі, чисті і світлі групи обладнані всім необхідним для проведення пізнавальних занять і веселих ігор. Тут ви знайдете якісні меблі та іграшки.

У клубі діти знайомляться з основами дисципліни і вчаться поважати не тільки себе, а й оточуючих. Це дозволяє їм почувати себе впевнено з самого раннього віку і легко знаходити спільну мову з іншими людьми.

Грамотне чергування фізичної та розумової навантажень - це ще один секрет, що дозволяє педагогам підтримувати у малюків інтерес до процесу розвитку і піклуватися про їх хорошому самопочутті.

Кожна дитина - це особистість. Він відрізняється від інших дітей і вимагає до себе особливого ставлення, що дозволяє розкрити його потенціал і виявити приховані таланти.


Програми викладання

Робота дитячого садка

Junior працює з 9 до 18 годин в будні дні. Для того, щоб приділити максимальну увагу кожній дитині, клуб віддає перевагу групам малої наповнюваності (не більше 10 осіб). Такий підхід дозволяє педагогу контролювати процес дитячого розвитку та ігор, дбати про безпеку малюків, спілкуватися з кожною дитиною, оточуючи його турботою і теплом. Невелика кількість дітей у групі також допомагає в повній мірі розкривати потенціал дітей, використовувати індивідуальний підхід в розвитку певних навичок і вмінь.

В Junior звучить дзвінкий сміх, а дитячі обличчя прикрашають щасливі посмішки.

Здорове харчування, повноцінний сон, фізична активність і професійний догляд - це складові, які є запорукою успіху здорового розвитку малюка.

У дитячому садку Junior передбачено збалансоване чотириразове харчування. Клуб вибирає якісні, свіжі та корисні продукти. При цьому, особлива увага приділяється смаку страв. В Junior дитина буде їсти корисну їжу.

Для того, щоб забезпечити кожній дитині здоровий сон, групи обладнані всім необхідним. Після прогулянок на свіжому повітрі, захоплюючих ігор і розвиваючих занять, малюк не відмовиться від сну в чистій і теплій ліжечку. Щоденний денний сон дозволяє дітям не просто відновлювати сили, а й є одним з умов їх правильного розвитку.

Додаткові можливості

Кожен люблячий батько хоче бути впевненим у цілковитій безпеці своєї дитини. Саме тому клуб надає можливість перегляду відеоспостереження в режимі онлайн. Де б Ви не були, просто зайдіть в свій смартфон і переконайтеся, що ваш малюк задоволений і оточений турботою.

Так само за дітьми спостерігає професійний психолог. Спеціаліст проводить заняття в групах, оцінюючи стан малюків. У разі необхідності - дає консультації батькам, надає рекомендації.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Міні-садок

Матеріальна база

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Дніпро, вул. Казакова, 4

+38(067)-779-23-79

http://www.junior.dp.ua/


Карта


Події