Школа в Україні є обов'язковою інституцією, яку діти мають пройти у віці 6-18 років. Формат школи, яку пропонує держава, застарів та не встигає оновлюватись відповідно до викликів сучасності.

Проте з'явилося вже безліч приватних класичних та альтернативних шкіл. А разом з тим батьки отримали шанс знайти ту школу, яка максимально розкриє потенціал їх дитини.

Однак обрати школу дитині – місія надважлива, а в батьків не вистачає часу, аби ґрунтовно підійти до цієї справи.

На «Освіта Нова» до ваших послуг каталог альтернативних закладів і перелік онлайн-шкіл. Але через різноманітність шкіл та потреб  сім'ї батькам дуже складно зробити впевнений вибір. Тому ми започаткували колаборацію з експерткою з підбору альтернативних шкіл Іриною Єцкало.

Ірина працювала як менеджерка з розвитку з такими альтернативними школами, як Think Global Печерськ, Think Global Харківська, Temper School та «Крила». Поспілкувавшись з 500+ сімей, Ірина зрозуміла потреби батьків і консультує наразі сім'ї щодо вибору шкіл. 

Отже, якщо ви вирішили звернутися по консультацію, то можливі такі пакети послуги.

1. Консультація

Державна чи приватна? Возити далеко, чи обрати найкраще із доступного поряд? Переводити після 3 чи після 4 класу? Ви вже обрали деякі школи, як перевірити та прийняти зважене рішення? Що питати при зустрічі зі школою, на що звернути увагу? Це нормальні питання на сьогодні щодо вибору школи. Ось максимально зручний формат для співпраці.

  • ви залишаєте заявку
  • Ірина зв'язується з вами 
  • ви пишете ваші питання протягом місяця
  • Ірина відповідає на них протягом двох робочих днів

Вартість: 500 грн.

2. Стандартний

Найпростіший варіант зануритись у пошук. Проходячи опитування, ви інколи навіть неочікувано для себе, формуєте достатньо зрозумілий запит для спеціаліста. Ви відповідаєте на питання про потрібний клас, бажані район і вартість, наявність мов, гуртків, розвозки, інклюзії тощо. Починаючи співпрацю зі Стандартного пакета, ви у будь-який момент можете замовити додаткові функції із наступних. 

На основі отриманих від вас даних, протягом тижня Ірина формує добірку з 3-15 шкіл. Після чого ви отримуєте телефоном експертну консультацію, відповіді на всі можливі питання і поради щодо подальших кроків.

Вартість: 2500 грн.

3. Розширений

Завжди рухайтесь від запиту дитини. Якщо ж ви не впевнені, що саме потрібно вашій дитині, варто проконсультуватися з психологом. Сервіс School Navigator співпрацює з пулом психологів і за вашим бажанням призначить зустріч. Під час консультації психолог спостерігає за дитиною, пропонує різні вправи, після чого надає поради по вибору школи, яка максимально розкриє потенціал дитини. Батьки також отримають кілька рекомендацій щодо спілкування з дитиною. 

Після заповнення стандартної анкети, ви призначаєте зустріч з психологом. Спеціаліст одразу дає декілька коментарів, а повний звіт формує протягом декількох днів і віддає Ірині та вам.  Таким чином підбір школи буде більш обґрунтованим і ваша дитина отримає можливість максимально розкрити свій потенціал, а ви збережете свій час і нерви.

Вартість: уточнювати.

Контактуйте Ірину в месенджері Фейсбука або телефоном + 098 130 50 13. Доступ до анкети за цим посиланням.

Читайте також
 School Navigator: СДУГ, пошук школи, кіберспорт

School Navigator: СДУГ, пошук школи, кіберспорт

Кейс з пошуку школи з елементами профорієнтації
02.04.2021 0
Як обрати приватну школу для дитини – дієвий алгоритм

Як обрати приватну школу для дитини – дієвий алгоритм

Чому не можна обирати школу тільки за відгуками
13.10.2021 0


Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram