Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Montessori school це освітній заклад у форматі садок-школа, який розташований на Позняках та Осокорках в місті Києві
Інновація в освіті завжди привертала увагу батьків, які прагнуть найкращого для своїх дітей. Montessori School на Позняках та Осокорках у Києві - це унікальний освітній заклад, який поєднує в собі ясла, дитячий садок і початкову школу в єдиній концепції педагогіки Монтессорі.
Для виховання та навчання дітей ми обрали методику Марії Монтессорі, тому що це освіта яка розвиває самостійність та любов до самонавчання у дітей. Основна ідея методу Монтессорі – це створення середовища, де дитина зможе розвивати свій потенціал, використовуючи свій інтерес, ініціативу та щодня робить власні відкриття. Ми разом з монтессорі-педагогами розробили навчальну програму для кожної монтессорі групи і класів, враховуючи потреби та індивідуальність кожної дитини. А сертифіковані монтессорі-педагоги створили всі умови, необхідні для здорового розвитку дітей.
У нашому навчальному просторі ми маємо всі зручності, власний дитячий майданчик, спортивну залу та 600 квадратних метрів монтессорі простору з панорамними вікнами, де кожна деталь продумана для комфорту дітей.

Дитячий садок Montessori: Відкриваємо Двері до Світу Знань
Дитячий садок Позняки у Монтессорі скул – це особливе освітнє середовище, де вчитель-монтессорі створює атмосферу довіри і самовизначення. Діти вільно досліджують предмети, працюють в освітніх зонах – математика, розвиток мовлення, географія і космос, сенсорики, зона практичного життя та мистецтва. Також діти активно розвивають свої соціальні навички та вчаться спілкуватися з однолітками та дружити.

Початкова школа Montessori з поглибленим вивченням мов: Підготовка до Майбутнього
Монтессорі класи у нашому закладі – лінгвістичні, кожен день уроки англійської та іспанської мови.
В початковій школі ми застосовуємо програми НУШ (Нова Українська Школа) + Методику Марії Монтессорі, де головний акцент спрямований на створення та написання проектної роботи. Учні можуть вибирати тему проекту, яка їх цікавить, що мотивує їх до більш глибокого вивчення та розвитку конкретної області знань. Кожен проект обирається на підставі потреб та можливостей кожного учня, що сприяє більш ефективному навчанню. Учні мають можливість працювати в різних областях, включаючи мову, математику, науку, мистецтво та інші, що сприяє розвитку всіх аспектів їхньої особистості.
Наші Переваги:
• Центр Позняків біля метро
• Закрита територія
• Наявність Паркінгу для автомобілів
• Сертифіковані монтессорі-педагоги
• Власна кухня
• Власний дитячий майданчик
• Тепле укриття з санвузлом і спортивною залою
• Великі класи з панорамними вікнами

Відкривайте Нові Горизонти з навчальним закладом Montessori School
Montessori school дитячий садок і початкова школа на Позняках у Києві - це не просто освітній заклад, це спільнота, де діти ростуть в творчих та незалежних особистостей. Тут навчання поєднується з розвитком, а самовизначення з навчанням, що сприяє вихованню найкращих громадян майбутнього.
Оберіть Montessori School на Позняках, якщо ви шукаєте найкращий дитячий садок чи початкову школу для вашої дитини. Відкрийте перед своєю дитиною нові горизонти та надайте їй можливість розвиватися в найкращих умовах. Наша школа завжди відкрита для вас і вашої дитини, щоб разом відкривати світ навчання та досягнень.

Бажаєте ближче познайомитися з Монтессорі методикою навчання в нашому дитячому садку на Позняках і початковою школою Montessori School? Запрошуємо вас на ознайомчу екскурсію у будь-який зручний для вас час!
Наш приватний садок та початкова школа Montessori School знаходиться біля станції метро Позняки біля ТРЦ Піраміда, до нас зручно також доїхати автомобілем з будь-якої точки Дарницького району, оскільки ми знаходимось біля проспекту Бажана.
Адреса:
м. Київ, вул. Олександра Мишуги, 2, м. Позняки


Програми викладання

Працюємо за методикою Марії Монтессорі та проектними роботами+ програма "Нової Української Школи"
Додатково маємо студії :
кулінарії
бойових мистецтв
хореографії
художнє мистецтво
робототехніка


Вартість навчання

Вартість навчання приватний садок Монтессорі скул на Позняках:
повний день 15000 грн в міс
не повний день 10 000 грн в міс
* заклад є учасником програми компенсації Гроші ходять за дитиною: повертається 4936 гривень в місяць батькам
Вартість навчання початкова школа Позняки- Осокорки:
Повний день 16500 грн в міс
Не повний 12000 грн в міс


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Екскурсії

Організація свят

Формат навчання

Підготовка до школи

Мама і маля

Літній табір

Методики/програми

Марії Монтессорі

Проектний підхід

Матеріальна база

Спортзал

Дитячий майданчик

У місті

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Французька

Наука

Робототехніка

Спорт

Художня гімнастика

Бойові мистецтва

Творчість

Хореографія

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Nadia

Відвідуємо приватну школу на Позняках, син вже закінчив 1-й клас, зараз залишився на літні канікули в літньому таборі. Нашому сину і нам батькам все подобається в навчальному закладі. В школі є такі сильні сторони це лінвістичне направлення - англійська кожен день, 2 рази на тиждень французька, також ІТ направлення - робототехніка і програмування Майнкрафт. Діти вивчають математику, геометрію, географію за унікальним ефективним матеріалом Монтессорі, наша дитина швидко засвоює матеріал. Хочу також добавити що кулінарія в школі Монтессорі на вищому рівні, всім дітям дуже подобається кулінарія.


avatar

Diana

Моя дитина ходить в дитячий садок Монтессорі скул на Позняках. На разі задоволена. Професійні педагоги, чудова атмосфера. Є своя кухня, майданчик і укриття. Бажано би було оновити штучну траву на майданчику, бо та стерлась і вигоріла . Але бачила, що рулон завезли для нового покриття.


avatar

Veronika Koshel

Відвідуємо садок Монтессорі на Позняках більше 6 місяців, дитина спочатку ходила на пів дня, а з початку весни перейшли на повний день, також паралельно взяли участь в програмі Гроші ходяять за дитиною, садок монтессорі акредитований по цій програмі і кмда щомісяця виплачує через садок 4936 грн нам на карту. Дякую адміністрації, вони самі підготували договори, ми підготували всі копіїї документів, це величизна підтримка в сьогоднішній день. Нашій Амелії не хочеться йти з садочка, так їй тут подобається. Дійсно для дітей створені комфортні умови, все облаштовано і професійно педагоги виконують свою роботу, спілкуємось постійно з пані Людмилою педагогом яка веде групу. Дуже подобається мені як облаштована зона математики, "золотий банк" я ще такого не бачила, як 1000 можна потримати в руках і побачити все і відчути, тепер розумію, що монтессорі діти мають все відчути на дотик і пропустити через нервову систему і мозок. Так само через мову кожна літера має свою ширшавість і так мозок швидко реагує.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Олександра Мишуги 2

+38(044)597-10-00

+38(068)597-10-00

https://montessorischool.com.ua/ua/

https://www.facebook.com/montessorischool....

Написати повідомлення
Події