Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Табір, Школа

Навчально-виховний комплекс Boiko Школа був заснований в 1994 році.
У школі створена унікальне освітнє середовище і атмосфера другої домівки для наших дітей і співробітників, що дивує всіх, хто вперше переступає поріг навчального закладу.
Ми працюємо з дітьми від 0 до 17 років.
У школі поглиблено вивчається математика та англійська мова з обов'язковою здачею іспитів за програмою Cambridge English Language Assessment. Високий рівень кваліфікації викладачів забезпечує якісну підготовку учнів з усіх предметів.
Boiko Школа пропонує:
- Школу
- Садок для дітей 3-6 років
- Літній табір для дітей 6-16 років
- Мовну школу Boiko Startup
- Басейн


Програми викладання

АНГЛІЙСЬКА
Навчання англійській мові в Boiko Школі починається з дитячого садку, де діти в ігровій формі роблять перші кроки у вивченні англійської мови. У молодшій школі — усна практика з використанням великої кількості англійських дитячих пісеньок та віршів. На всіх етапах, навчання проходить за авторською програмою Бойка С. В., і тільки за оригінальними підручниками видавництв Express Publishing, Longman, Oxford University Press, а також аудіо і відео матеріалів. Підтвердженням рівня знань учнів є складання міжнародних іспитів Cambridge English

МАТЕМАТИКА
Математикою займаються учні всіх класів. Всі класи діляться на групи по 10-13 чоловік. За один урок кожен учень може отримати кілька позначок. Для перевірки вчителі використовують «бліц самостійні роботи». Кожну тему чекає обов'язковий контроль знань теорії.

РОЗВИТОК У ДИТИНИ ІНТЕРЕСУ ДО ТЕХНОЛОГІЙ
У Boiko Школі трудове навчання проходить по спеціалізації «Робототехніка». Мета курсу — познайомити дітей молодшої школи з основами механіки, електротехніки, мехатроніки, програмування. Матеріальна база зосереджена в кабінеті робототехніки і представлена стаціонарними комп'ютерами, ноутбуками, робототехнічними конструкторами LEGO Mindstorms, металевими конструкторами, електротехнічними конструкторами «Знавець». Крім того, в кабінеті встановлені верстати з ЧПУ і мінімальний комплект слюсарного устаткування, що дозволяє ознайомити учнів з найпростішими прийомами обробки різних матеріалів і виготовлення навчальних виробів.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

Басейн

Мови

Англійська

Інші сервіси

мовна школа, методика Бойко, робототехніка, комп'ютерні науки


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 12


avatar

Ганна

У цій школі менше стресу, ніж у школі офлайн, нема переживань через пропущені теми та контрольні. Головне, щоб був інтернет) Найголовніше - всі уроки у відео форматі та консультації теж наживо. Ніякого формалізму. Моя донька задоволена, що тут навчається


avatar

Kristina

Навчаємось тут вже третій рік. За цей час випробували і очну і дистанційну і змішану форму. Дитині тут подобається. Є консультації з вчителями якщо є питання ,все чітко розповідають. Будь-які запити вирішуються протягом 10 хв. .Повага до дитини відчувається на вищому рівні, і класний керівник дуже хороша людина.


avatar

Влад

Перешли сюда из другой частной школы Харькова. Педсостав - новаторы,творческие люди, которые меняют мир вместе с детьми. Не представляю, как их удалось удержать и сохранить всех на своих местах в наши дни…. но накого педантичного внимания к детям мы еще не встречали. С точки зрения организации всей работы школы - отлично подобранная команда, всегда четко, грамотно и своевременно


avatar

Станислав

Школа хорошая и цена за обучение аргументирована высоким уровнем развития детей. Сын в этом году сдал ЗНО легко и без проблем.


avatar

Анатолий

Выбрали школу Бойко среди многих школ, которые мы с женой смотрели перед тем, как отдать ребенка учиться. Пока не пожалели. Все нормально. Особенно робототехника нравится сыну, любит мастерить.


avatar

Сергей

Достаточно посмотреть на счастливое лицо моего ребенка, чтобы понять, что я не зря привел его учиться в эту школу. Вижу, как он развивается, появляются новые интересы - увлекся физикой. Это заслуга педагогов. Жаль, что опять карантин начинается. Но это ничего. Лишь бы дети были здоровы. Кстати, в школе очень хорошо все убирают и постоянно дезинфицируют.


avatar

Диана Шевченко

Школа Бойко может служить образцом того, как нужно учить детей. Обучение с увлечением, там можно это можно охарактеризовать. Очень хороший педколлектив. Много молодых, влюбленных в свое дело учителей. Хорошо продуман режим дня. На выходных дети успевают отдохнуть, поскольку домашние задания делают в школе. Я рада, что мой сынок здесь учится. Хорошо бы еще и университет Бойко открыть!))


avatar

Єгор Мельник

Я дуже вдячний школі за ті 5 років, що тут навчався. Мені є із чим порівняти, оскільки до Харкова ми з батьками переїхали з іншого міста. Там я також навчався у приватній гімназії, проте... Мені там було нецікаво. Я нудьгував. Батьки примушували робити домашні завдання. Не можу сказати, що потрапивши до школи Бойко, я одразу ж почав навчатися гарно. Ні. Але щось мене тут зацікавило. Мабуть те, що кожен педагог тут - знавець своєї справи. Багато всього було за ці роки. І концерти, і подорожі, і веселі експерименти на уроках. І наш фантастичний табір. І мої друзі-однокласники. Школа Бойка - the best school of our country!


avatar

Олексій Клочко

На мою думку, школа Бойка - це навчальний заклад європейського рівня. Вже п'ятий рік тут навчається моя донечка-розумниця. Дуже цікаво спостерігати, як вона розвивається. Я працюю в IT-сфері, тому англійська мова для мене вже стала природньою. Проте донька здивувала вже декілька разів. Підказувала мені переклад раніше, ніж я сам його зрозумів. І це лише 8 клас! Я в її віці навіть і мріяти про таке не міг. Планую після закінчення карантинів наступного року організувати їй поїздку до Америки. Хай подивиться та поспілкується. Взагалі мені подобається, що влітку є можливість перебувати в таборі нашої школи. Це дивовижне місце, рекомендую всім там хоч раз побувати. Найголовніше, що в школі прекрасна дисципліна, харчування на високому рівні, є свій автобус. А про заняття потрібно окремо писати. Я б і сам повернувся за парту в таку школу.


avatar

Наталия

Узнали про эту школу давно, т.к. она наверное самая известная в Харькове, отзывались о ней по основным моментам хорошо. Сейчас и мы проучились уже год. Пришли в школу т.к. нужно было думать о поступлении в вуз, а тут результаты ЗНО очень высокие. Еще знакомые говорили об отличном преподавании английского языка, без которого в современном мире будет тяжело, да и не хочется, чтоб сын ограничивался жизнью только в нашей стране. Наши учителя вызывают положительные эмоции - грамотные специалисты и как мне кажется каждый из них немного психолог, т.к. находят подход ко всем ученикам. Цена на обучение вменяемая, хотя и бьёт по семейному бюджету. Но как говорится, хорошее не может быть дешёвым. Тем более учиться осталось 2 года, и уже нужно задумываться о поступлении в вуз.


avatar

Олег

Одна из немногих школ, которая занимается развитием ребенка как личности. Дети развивают в себе творческие, спортивные и научные способности. Сын заканчивает в этом году 9 класс. Школа нас устраивает. Что будет дальше, посмотрим. Пока всё нравится.


Освіта Нова

Дякуємо за відгук)


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, вул. Освітня, 7

+38 (057) 343 94 77

+38 (057) 343 22 72, +38 (057) 757 55 67

http://www.boiko.com.ua/

https://www.facebook.com/boikoschool/


Карта


Події