Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Табір, Школа

Навчально-виховний комплекс Boiko Школа був заснований в 1994 році.
У школі створена унікальне освітнє середовище і атмосфера другої домівки для наших дітей і співробітників, що дивує всіх, хто вперше переступає поріг навчального закладу.
Ми працюємо з дітьми від 0 до 17 років.
У школі поглиблено вивчається математика та англійська мова з обов'язковою здачею іспитів за програмою Cambridge English Language Assessment. Високий рівень кваліфікації викладачів забезпечує якісну підготовку учнів з усіх предметів.
Boiko Школа пропонує:
- Школу
- Садок для дітей 3-6 років
- Літній табір для дітей 6-16 років
- Мовну школу Boiko Startup
- Басейн


Програми викладання

АНГЛІЙСЬКА
Навчання англійській мові в Boiko Школі починається з дитячого садку, де діти в ігровій формі роблять перші кроки у вивченні англійської мови. У молодшій школі — усна практика з використанням великої кількості англійських дитячих пісеньок та віршів. На всіх етапах, навчання проходить за авторською програмою Бойка С. В., і тільки за оригінальними підручниками видавництв Express Publishing, Longman, Oxford University Press, а також аудіо і відео матеріалів. Підтвердженням рівня знань учнів є складання міжнародних іспитів Cambridge English

МАТЕМАТИКА
Математикою займаються учні всіх класів. Всі класи діляться на групи по 10-13 чоловік. За один урок кожен учень може отримати кілька позначок. Для перевірки вчителі використовують «бліц самостійні роботи». Кожну тему чекає обов'язковий контроль знань теорії.

РОЗВИТОК У ДИТИНИ ІНТЕРЕСУ ДО ТЕХНОЛОГІЙ
У Boiko Школі трудове навчання проходить по спеціалізації «Робототехніка». Мета курсу — познайомити дітей молодшої школи з основами механіки, електротехніки, мехатроніки, програмування. Матеріальна база зосереджена в кабінеті робототехніки і представлена стаціонарними комп'ютерами, ноутбуками, робототехнічними конструкторами LEGO Mindstorms, металевими конструкторами, електротехнічними конструкторами «Знавець». Крім того, в кабінеті встановлені верстати з ЧПУ і мінімальний комплект слюсарного устаткування, що дозволяє ознайомити учнів з найпростішими прийомами обробки різних матеріалів і виготовлення навчальних виробів.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Мови

Англійська

Сервіси

Харчування

Матеріальна база

Басейн

Інші сервіси

мовна школа, методика Бойко, робототехніка, комп'ютерні науки


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Наталия

Узнали про эту школу давно, т.к. она наверное самая известная в Харькове, отзывались о ней по основным моментам хорошо. Сейчас и мы проучились уже год. Пришли в школу т.к. нужно было думать о поступлении в вуз, а тут результаты ЗНО очень высокие. Еще знакомые говорили об отличном преподавании английского языка, без которого в современном мире будет тяжело, да и не хочется, чтоб сын ограничивался жизнью только в нашей стране. Наши учителя вызывают положительные эмоции - грамотные специалисты и как мне кажется каждый из них немного психолог, т.к. находят подход ко всем ученикам. Цена на обучение вменяемая, хотя и бьёт по семейному бюджету. Но как говорится, хорошее не может быть дешёвым. Тем более учиться осталось 2 года, и уже нужно задумываться о поступлении в вуз.


avatar

Олег

Одна из немногих школ, которая занимается развитием ребенка как личности. Дети развивают в себе творческие, спортивные и научные способности. Сын заканчивает в этом году 9 класс. Школа нас устраивает. Что будет дальше, посмотрим. Пока всё нравится.


Освіта Нова

Дякуємо за відгук)


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, вул. Освітня, 7

+38 (057) 343 94 77

+38 (057) 343 22 72, +38 (057) 757 55 67

http://www.boiko.com.ua/

https://www.facebook.com/boikoschool/


Карта


Події