Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Академія Кодування - це некомерційна ініціатива ІТ волонтерів, мета якої започаткувати реформу початкової освіти в Україні та підготувати українських дітей до майбутнього. Ідея проекту - навчання дітей 9-11 років програмуванню за допомогою візуальної мови Scratch та HTML/CSS.
Наше бачення - Якщо ми будемо вчити дітей сьогодні так, як ми вчили вчора, ми вкрадемо в наших дітей завтра. Ми маємо допомогти нашим дітям стати активними, а не пасивними користувачами технологій.
Наші цінності - Вміння програмувати це набагато більше, ніж просто технічні навички, написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, розвиває уяву, креативність. Програмування - це писемність ХХІ сторіччя.


Програми викладання

Фонд BrainBasket спільно з Академією Кодування і компанією Miratech запускають проект з безкоштовного IT-навчання дітей у віці від 9 до 11 років в найбільших містах України. Ініціатива реалізується в рамках проекту Technology Nation - всеукраїнської програми Фонду BrainBasket з вивчення основ програмування. Програма навчання базується на курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk і сфокусована на вивчення дітьми Scratch (візуальна мова програмування, розроблена в MIT).
Процес навчання відбуватиметься у вільний час на базі існуючих навчальних хабів в рамках проекту Technology Nation - бібліотек і локацій партнерів. Самі курси для дітей будуть вести ментори програми Technology Nation, IТ-волонтери, а також прогресивні шкільні вчителі.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Інформаційні технології (ІТ)


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, проспект Академіка Глушкова, 1

http://www.uacodeacademy.com/

https://www.facebook.com/uacodeacademy


Карта


Події