Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Короткий опис: Скільки люди пам'ятають себе - щось владно кликало людини в шлях, щоб бути здоровим і пригорнутися до природи. «Мандрівник-еколог» - це дитячий табір, програма якого спрямована на те, щоб кожен який вступив на туристичну стежку і дотичний з природою людина розцінював завдані збитки природі як особистий біль, а також на всебічне виховання особистості. Тривалість програми - 10 днів. Неподалік від дитячого табору функціонує дорослий наметовий табір «Супутник». Можливий заїзд в будь-яку дату! Вартість - 250 грн / добу (3-х разове харчування, оренда туристичного спорядження)
Побутові умови: Діти проживають в 3-4 місцевих наметах з щільними спальниками. На території стоянки є туалети, рукомийники, вогнищеве місце для збору дітей. Діти беруть активну участь у житті табору.
Харчування: Комплексне триразове харчування. Готування блюд відбувається на вогнищі.


Програми викладання

1 день: Заїзд учасників.Доставка транспортом на базову стоянку. Розміщення. Інструктаж з безпеки. Знайомство з розпорядком дня і програмою. Закріплення вихованців за інструкторами. Екскурсія по околицях стоянки "чи знаємо ми своїх сусідів". Урочисте відкриття програми. Ігровий вечір знайомств біля багаття з учасниками програми.

2 день День знайомств. Радіальний похід "Ти і природа" - ти керівник. Пара-туристські змагання «Супер-дует» - участь в програмі «Дикі танці» - хто сильніше. Работа вихованців спільно з інструктором. Танцювальний марафон.

3-4 дні: Заняття по курсу підготовки «Мандрівник-Еколог». Навчання техніки пішохідного туризму, орієнтування «Як Робінзон і П*ятниця». Робота вихованців у групі (команді). Туристське спорядження і його застосування. Основи надання першої допомоги «Цілитель». Радіальний похід "Ти і природа". Конкурс казкарів «Казки N-ського лісу». Вечір «Туристського крокодильчика» .Тест-перевірка знань «Пішоходи-Знавці». Формування команд за недоліками. Командні ігри, тренінги.

5 день. «Природа-Творець». Охорона природи, як необхідна умова збереження навколишнього середовища. Конкурс туристських красунь «Леді в кедах» - формування колективів за інтересами

6-7 день. Заняття по курсу підготовки «Екологія і валеологія. Психологічний клімат в групі ». Людина і біосфера. Екологічний десант "Дивовижна галявина". Конкурс команд. Охорона рослинного світу. День сміху «Турина-Уморина». Підготовка Літопису табору і експонатів Музею туризму. Танцювально-рухова терапія «Пізнай себе краще».

8-9 день: «Нам разом цікаво». Техніка туризму. Правила порятунку на воді. «Розважалки»: битва інтелектуалів «Річка чудес», конкурс Самохвалів «Гіннес хоро-шоу» Дозвілля в природних умовах. Еко-акція. Похід «За чисте довкілля» Творчість колективів. Психологічний тренінг на усунення комплексів.

10 день: Розбирання, сушіння, здача спорядження. Урочисте закриття програми. Інтерактивне анкетування з метою виявлення вражень дітей від програми: описати і представити свої особисті переваги і недоліки, виявлені під час відпочинку. В результаті листки з недоліками урочисто спалюються в багатті.


Вартість навчання

Дати змін:
10.06.2017 – 19.06.2017
19.06.2017 – 28.06.2017
28.06. 2017 – 07.07.2017
07.07.2017 – 16.07.2017
16.07.2017 – 25.07.2017
Вартість: 2000 грн/зміна (200 грн/доба)


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Довіз

Туризм

Екскурсії

Формат навчання

Майстер-класи

Літній табір

Методики/програми

Навчання у грі

Казко-терапія

Матеріальна база

За містом

Поблизу водойми (ріка, озеро)

Спеціалісти

Психолог

Мови

Українська

Російська

Спорт

Футбол

Баскетбол

Волейбол

Творчість

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Миколаївська область, Національно - природний парк Бугський гард

(050) 9533068

(093) 5030931

Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, 39

http://han-tengry.com.ua/puteshestvennik_e...

https://www.facebook.com/khan.tengry/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події