Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

- Вчимося в групах до 12 осіб. Міні клас дає змогу залучити дітей до дискусії, проекту, семінару та попрацювати індивідуально з кожним.
- Дітей з поглибленим інтересом до предмета викладач супроводжує індивідуально: консультує, допомагає добрати джерела інформації, втілити власні проекти.
- Після обіду КІТЕРРА дає простір для вільного спілкування. Можна пограти в Dixit, шахи, еволюцію з друзями, помалювати чи сплести браслетки, обмінятись книжками і думками, відсвяткувати день народження.
- Тут же проводяться додаткові курси з комп’ютерної, фінансової грамотності, іноземних мов, клубні зустрічі за інтересами, окремі виступи дітей, викладачів, батьків і гостей.
- За бажанням викладачі-наставники допомагають дітям побудувати власну освітню траєкторію на основі їх інтересів і захоплень.
- Ми спілкуємося і за межами центру КІТЕРРА. Екскурсії, професійна орієнтація, освітні подорожі та інші заходи проходять у вільні дні.
- Діти вчаться в сімейному центрі КІТЕРРА, а атестуються і отримують табелі в школі з заочною формою навчання. Всіх КІТТЕРІВЦІВ приймають на заочну форму в рамках Всеукраїнського експерименту з тьюторства.
- КІТЕРРА готує дітей до контрольних робіт і здач, супроводжує при захисті.


Програми викладання

- Чистимо і оновлюємо програми МОН. Орієнтуємось на державний стандарт і дітей КІТЕРРА. Основні закономірності, зв’язки і поняття предметів учні мають засвоїти.
- Урок з кожного предмету триває 1,5 годин. Можна зануритись в тему і відповісти на питання кожного із дітей.
- Вчимося 5 днів на тиждень в першій половині дня. Звільнюємо час для прогулянок, захоплень шляхом менших за обсягом домашніх завдань та ефективної роботи на заняттях.
- Додаткове обговорення і викладання матеріалу переносимо в он-лайн. Такі елементи дистанційного навчання, як конференції по скайп, вебінари, електронні опорні конспекти зберігають час дітей і викладачів.


Вартість навчання

- КІТЕРРА – некомерційний проект.
- Витрати на аренду приміщення, викладачів, господарство розподіляються порівну для кожного класу.
- Бюджет проекту відкритий.


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Тьюторство

Методики/програми

Проектний підхід

Інші сервіси

альтернативна освіта орієнтована на хоумскуллерів, занурення


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

а

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ха


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, Тбіліський провулок, 4/10

098-213-47-07

050-298-03-00

http://kiterra.kiev.ua/

https://www.facebook.com/groups/1677673099...


Карта


Події