Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Навчальний центр "Boteon Education" запрошує дітей та дорослих отримати професію майбутнього! Наші центри представлені партнерами-франчайзі, філіями та представництвами в 6 містах України, а також навчальними центрами в Росії та Ізраїлі. Наша навчальна програма завжди відповідає найактуальнішим напрямками IT і Hi-Tech індустрії, а кількість випускників за чотири роки роботи перевищило декілька тисяч чоловік. Попит на наших випускників зростає з кожним днем ​​– ми даємо не просто IТ-освіту, ми формуємо інженерний спосіб мислення з глибоким розумінням фізичних і логічних процесів сучасної електронної та комп'ютерної техніки.


Програми викладання

Програма спрямована на розвиток у дітей логічного мислення, навичок програмування і конструювання. Викладання учням базових курсів з інформатики, схемотехніки і роботи з інформацією сприяє формуванню інженерного способу мислення, набуттю навичок для найбільш популярних, перспективних і добре оплачуваних професій, таких як програміст, розробник систем автоматизації та робототехніки, інженер конструктор тощо. Безумовно, потреба в фахівцях у галузі робототехніки щороку зростає, а ринок робототехніки є одним з найбільш стрімко зростаючих. Навчальний курс "Boteon Education" розрахований на навчання дітей від 8 років. Він складається з чотирьох навчальних пакетів, відповідних чотирьом рівням складності, які продовжують один одного.
Кожен з рівнів є окремим самостійним навчальним курсом. Навчальний процес супроводжується здачею тестів після кожного уроку, підведенням підсумків і роботою над помилками кожні 4 заняття, зрізами знань кожну чверть – 8 уроків, півріччя – 16 уроків, і фінальними тестами наприкінці навчального року.
Дані курси можна успішно чергувати один з одним і працювати з віковими категоріями від 7-ми до 16 років. Розроблені адаптовані курси з 1 по 3 рівень для студентів і випускників.
0 рівень. Цікава фізика та робототехніка
1 рівень. Основи робототехніки та автоматики Arduino L2
2 рівень. Основи робототехніки та автоматики Arduino L3
3 рівень. 3D моделювання та печатку. 3D друк в кожен дім


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Робототехніка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Черкаси, Черкаська область. вул. Байди Вишневецького, 36/1, Talent Hub

+38 (063) 798 69 84

http://edu.boteon.com/

https://www.facebook.com/boteonche/?hc_ref...


Карта


Події