Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

Центр розвитку дитини «Світ дитини»

Вітаємо у «Світі Дитини» — дитячому центрі комплексного розвитку.
Наша мета — особистісний, соціальний та емоційний розвиток, мовленнєвий, творчий та естетичний розвиток маленьких особистостей. Заняття у «Світі Дитини» проводяться за методиками, розробленими методистами і педагогами нашого клубу, спираючись на традиційні програми дошкілького навчання, виховання та розвитку, а також на сучасні альтернативні методики (Нікітіних, Монтесорі, Зайцева, Воскобовича, Занкова, Шичида, Вальдорфа тощо).

Наші педагоги постійно самовдосконалюються, що дозволяє їм використовувати найкращий світовий досвід, ефективність якого підтверджена практикою. При цьому, з урахуванням усіх знань, ми готуємо для кожної дитини саме таку програму, яка найбільше підходить її віку, інтересам та індивідуальним особливостям розвитку.

У «Світі Дитини» Ваш малюк навчиться будувати стосунки зі своїми однолітками, знайде своїх перших друзів, розкриє і примножить свої таланти, звикне до порядку і навчання, що у майбутноьому допоможе йому з легкістю адаптуватися до загальноосвітнього навчального закладу. Заняття у нашому клубі проходять у захопливій ігровій формі, що заряджає дитину радістю і невичерпною жагою до знань.


Програми викладання

1. Міні садок (група неповного дня)
Розпорядок дня дитини в нашому міні-садку включає різноманітні навчально-ігрові ситуації, а також колективні розвиваючі заняття в маленьких групах, зокрема з:
розвитку мовлення;
читання;
математики;
образотворчого мистецтва;
музики;
англійської мови;
фізичного розвитку;
пізнання навколишнього світу.

2. Логопедична група (від 4,5 років) - Логопедичний дитячий сад надасть Вашим дітям можливість заняття з кваліфікованими фахівцями. Заняття з логопедом проводяться в ігровій формі, для легшого сприйняття дітьми, як в групах, так і персонально.
Заняття включають такі напрямки:
розвиток мовного вимови і профілактика порушень;
коригування звуковимови;
активізація сенсорних здібностей і мовної моторики.

3. Група раннього віку (розвиваючі заняття) - Старший дошкільний вік — це діти у віці 5-6 років. У цьому віці дитини починають готувати до шкільної діяльності. Тому увагу батьків і педагогів старшої групи прикута не тільки до виховання особистісних якостей, але і на відточування умінь і навичок, необхідних для вступу до першого класу.
Вихователі і педагоги клубу «Світ Дитини», які працюють в середніх групах зможуть знайти в цьому розділі масу корисних конспектів занять, сценаріїв дозвілля і розваг для дітей 4-5 років.

4. Музичний розвиток - захопливі музичні заняття «Музика з нами» для діток від 8 місяців до 5 років. Музичний педагог проводить хороводні та пальчикові ігри, використовуючи музичні інструменти, танцювальні рухи та прослуховування музичних записів. Поєднання музики, гри та спілкування перетворює музичний урок на веселу гру, яка сприяє естетичному та духовному розвитку.
«Музика з нами» включає:
музично-рухову розминку;
забавлянки;
музичні вправи, спрямовані на розвиток мови і музичного слуху (логоритміка, логопедичні пісні, пальчикова гімнастика, музична грамота);
музичні казки та міні-вистави (мюзикли), ляльковий театр.

5. Логоритміка - Заняття логоритміки тренують пам’ять, увагу і сприйняття (особливо слухове) і вельми благотворно впливають на фізичний стан малюка, допомагаючи йому сформувати правильні рухові навички. А останнім часом фахівці звернули увагу на те, що логопедична ритміка дуже добре «працює» з психоемоційним станом дітей: непосидючих і збуджуваним крихт вона заспокоює, а повільних і замислених, навпаки, підстьобує.
Від 0 до 2,5 року
Починати займатися логоритміки можна прямо з пелюшок, правда, до 2 років вправи будуть носити пасивний характер. Просто читайте малюкові віршик або потешку, одночасно отхлопивая долонями ритм. Потім допоможіть дитині виконати необхідні руху: підняти і опустити руки, почувши певні слова, поплескати ручками в такт віршам або музиці. Те ж саме можна проробляти і з піснями.

Від 2,5 до 4 років
У цьому віці діти удосконалюють рухові навички, вчаться говорити і спілкуватися — саме цим і потрібно займатися на уроках логоритміки.

Від 4 до 6 років
У цьому віці мова дитини перестає бути «дитячої» та кількість «смішних» помилок поступово сходить нанівець. Тому до знайомих занять потрібно додати логопедичну гімнастику і чистоговорки на відпрацювання звуків.

6. Художня творчість, арт-терапія - завдання арт-терапевта — це поєднання психології і творчості.
Розвиток дрібної моторики рук розвиває і вдосконалює наш мозок, коли ми перебуваємо у віці малого дитини. Коли ж ми зростаємо, активація дрібної моторики наших рук займається вже іншою роботою — не навчання, а зціленням …

7. Підготовка до школи - Основна мета цієї програми — виховання особистості. Основна відмінність від інших — відмова від методів примусу дитини і орієнтування на його бажання. Суть методики полягає в тому, що в процесі навчання дитини акцент робиться на тих знаннях і тій діяльності, яку учень засвоює легко і з задоволенням, без примусу з боку вихователя.
Заняття спрямовані на розвиток мовлення, пам’яті, уваги та інтелектуальних здібностей дитини. Ваша дитина з легкістю опанує:
арифметику і логіку;
читання і граматику ;
навички письма;
розвиток мовлення та фонематичних процесів,
збагачення словникового запасу дитини.

8. Логопед дефектолог
Розвиток мови і інших психічних функцій;
Корекція мовленевих відхилень.
Корекційна робота логопеда з дітьми спрямована на подолання мовних і психофізичних порушень шляхом проведення індивідуальних, подгруппових, фронтальних логопедичних занять, проведення додаткової логопедичної роботи.

9. Корекційний педагог - це фахівець, який працює з дітьми, що мають проблеми (особливо) у фізичному і психічному розвитку.
корекція психічних процесів;
розвиток і корекція комунікативних навичок;
корекція поведінки;
формування розвитку навчальної поведінки, навиків роботи в групі;
розвиток академічних навиків (читання, письмо, грамота, математика, логіка тощо) у дітей з дисгармонічним розвитком.


Вартість навчання

Група раннього розвитку
абонемент на 8 занять - 680 грн

Міні-садок неповного дня
місячний абонемент - 2400 грн

Садок повного дня міні група - 6 дітей
місячний абонемент - 4400 грн

Вартість пробного відвідування 150 грн.

Підготовка до школи (від 5 до 7 р. - 60 хвилин)
- групове заняття - 100 грн
- індивідульне заняття - 120 грн

Розвиваючі заняття для дітей від 2 — 4 років
- групове заняття - 100 грн

Музичний розвиток
- групове заняття - 100 грн
- індивідульне заняття - 150 грн

Логоритміка
- групове заняття - 80 грн
- індивідульне заняття - 100 грн

Розвиваючі заняття з художньою діяльністю
- групове заняття - 100 грн
- індивідульне заняття - 150 грн

Індивідуальні заняття зі спеціалістами:
Логопедичний масаж 50 грн/20 хвилин
Логопед 140 грн/40 хвилин
Корекційний педагог 140 грн/40 хвилин


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Музика

Рукоділля

Спеціалісти

Логопед

Дефектолог

Інші сервіси

логоритміка, творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. М. Ломоносова, 83А

+ 3 8(095) 157-90-23

+ 3 8(093) 198-33-80

https://kidworld.kiev.ua/

https://www.facebook.com/Svit.Ditiny/


Карта