Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

Головною метою «Центру Дитинства» було створення багатопрофільного центру дитячого розвитку, місця, де дітям було б комфортно, безпечно і цікаво, а дорослі могли б отримати кваліфіковану консультацію дитячого психолога, логопеда, педагогів щодо виховання та розвитку своєї дитини. Наш «Центр Дитинства» - найкраща альтернатива дитячим садкам застарілого зразка. Що таке класичний дитячий сад? Це не улюблена манна каша і перловий суп, велика кількість дітей в групі, часті хвороби і, найчастіше, психологічний тиск на дитину. На жаль, в таких умовах не всі діти можуть комфортно і гармонійно розвиватися.


Програми викладання

У нашому центрі є безліч напрямків: ранній розвиток для найменших, міні-садок від 2 років, група підготовки до дитячого садка.
Для дітей старшого віку є дошкільна і індивідуальна шкільна підготовка, навчання англійській, фітнес і нейробіка, послуги логопеда і психолога. Дані заняття, спрямовані на розвиток дрібної і великої моторики, мови, логічного і просторового мислення, всіх видів пам'яті, креативності і багато чого іншого. Всі наші заняття досить «прозорі». Періодично ми викладаємо фотографії дітей про те, як проходить їх день. Батьки можуть побачити, що і як ми робили разом з дітьми.
Якщо у батьків виникають будь-які питання, то вони можуть отримати на них відповіді у дитячого психолога або педагогів. Таким чином, ми завжди відкриті, лояльні і готові до діалогу.


Вартість навчання

З інформацією про ціни можна ознайомитися на сайті закладу http://www.centr-detva.com/stoimost


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Марії Монтессорі

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Інші сервіси

творчість, спорт


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська область, м. Мінська вул. М.Тимошенко, 1е

+38 (067) 764-14-40

м. Київ, м. Позняки вул. А. Ахматової, 13

+38 (063) 192-16-16

+38 (050) 400-49-54

http://www.centr-detva.com/

https://www.facebook.com/centr.detva


Карта


Події