Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Аеро-Спарта співтовариство людей закоханих в небо, захоплених авіацією.

"Авіаційний загін Аеро-Спарта", це є навчальний підрозділ в складі Аероклубу "ВІДКРИТЕ НЕБО" курсанти якого проходять повний цикл становлення майбутнього авіаційного фахівця.
Досвідчені викладачі - інструктори проводять заняття з особовим складом з теоритичної підготовки, логічним завершенням якої є тренажерна підготовка на авіаційних тренажерах "Аеропракт-А22"; "Л-39"; "Су-17"; "Су-25"; "Су-27"; "Міг-21"; "Міг-29".

Завершальним етапом навчання є аеродромна практика, на якій проводяться практичні заняття з авіаційною технікою і польоти на літаках "Аеропракт- А22", "Ai-10", "Zodiac", в залежності від року навчання і місця проведення аеродромної практики.
Особовий склад постійно удосконалює свої навички отримані в процесі навчання беручи участь в змаганнях на проектах вертуальних польотів на авіаційних симуляторах: "DCS World"; Microsoft Flight Simulator; Lock On; "Іл-2_штурмовік" та інші.

Своє дозвілля ми проводимо організовуючи тематичні зустрічі з відомими людьми з авіації і космонавтики. Відвідуємо музеї, виставки, фестивалі з Авіаційної тематики. Проходимо практику по виживанню пілота в умовах автономного існування, збори-тренінги в польових таборах, здійснюємо марш-кидки по маршрутам пов'язаним з історичними подіями, піші походи, вело-турне, тренінги на морі, сплави по річках.
Літаємо на літаках, планерах, паропланах, дельтопланах.
Насичене подіями життя "Авіаційного загону Аеро-Спарта" відображено в авторських програмах "Аеро-Спарта - медіа". Телеканал. Радіостанція. Газета.
При зарахуванні в авіаційні навчальні заклади наші вихованці мають переваги в конкурсному відборі.

Приєднуйтесь до нашого племені ідейних Авіаторів!


Програми викладання

Основи предметів: -
конструкція літака;
аеродинаміка;
літаководіння;
силова установка;
метеорологія;
рятувальні системи;
виживання пілота в умовах автономного існування;
фізична підготовка;
теорія практичної стрільби;
пішохідний туризм.


Вартість навчання

Безкоштовно.


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Осінній табір

Літній табір

Весняний табір

Майстер-класи

Зимовий табір

Група вихідного дня

Спеціалісти

Психолог

Сервіси

Туризм

Екскурсії

Спорт

Лижі

KidFit (дитячий фітнес)

Волейбол

Футбол

Бойові мистецтва

Баскетбол

Мови

Українська

Російська

Англійська

Матеріальна база

Тренажерний зал

Спортзал

Поблизу водойми (ріка, озеро)

У місті

У горах

Біля моря

Окрема будівля

Наука

Логіка

Методики/програми

Проектний підхід


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 7


avatar

Людмила

На першому занятті - знайомстві з роботою гуртка, на яке були запрошені і батьки, командир загону запропонував дітям політати на авісимуляторі МІГ-21. Діти були у захваті, але в якому захваті була я, коли сіла в кабіну літака, не можу передати. З тієї миті я не мала сумніву, щодо відвідування гуртка моїм сином. За рік навчаня в МПА мій домашній синочок перетворився на справжнього юнака здатного вирішувати певні життєві задачі. Я вдячна Борису Володимировичу за те, що у мого сина з'явився такий наставник з чіткою життєвою позицією. Приєднуйтесь до авіаційного загону Аєро-Спарта, де допоможуть визначитисья з майбутньою професією, де діти розвиваються фізично, технічно, культурно, навчаються працювати в колективі, відповідальності за прийняте рішення. В МПА з задоволенням займаються і хлопці, і дівчата.


avatar

Кирилл

Очень крутой клуб. Совершенно невероятный руководитель Борис Владимирович. Горжусь знакомством с этим человеком, счастлив что могу отправить своих детей с ним в лес - горы - море и не переживать, как там мои кровиночки, вытерта ли попа? Высморкан ли нос? Ответ будет "если сам научил, то да.если нет - то нет". Зато я твёрдо знаю, что Борис научит их помогать попавшему в беду, выручить товарища, относится с любовью, уважением и благодарностью к окружающему миру и людям в нем. Такое редко может встретить в современном мире. Титан, спасибо что Вы есть =)


avatar

Міла

Мой ребёнок уже второй год с большим удовольствием ходит на занятия в Авиационный отряд "Aero - Sparta". Нам подходит само расписание занятий. Наш наставник Лопин Борис Владимирович, покорил нас своей чёткой позицией. Он хороший руководитель, командир, препадователь, вообщем , человек своего дела. Занятия в него проходят интересно, посколько в человека есть уже опыт, что рассказать и чему поучиться. Наш командир с большой любовью, интересом, заботой и вниманием относится к своим подапечным. За это время мы многому научились. Здесь проходит стрелковая подготовка. Для детей организовуют тренинги, экскурсии, конкурсы, турпоходы, походы в музей и т.д. Ребята проходят практику в НАУ. Желающие также могут принять участие в аэродромной практике и здать зачёты по пилотажу. Кто хочет проявить себя и воплотить свою мечту в реальность, попробуйте, советуем! Мы довольны результатом и идём к своей мечте!!!✈️☁️


avatar

Оксана

Очень благодарна руководителю за истинные ценности, которые побуждаются в детях. Дружба, честность, достоинство, заботу о других. Кружок очень разносторонний и очень интересный. Мне нравится, что к каждому индивидуальный подход, интересные занятия, с юмором и внимательностью)))) Спасибо))))


avatar

Наталія

Мій син займався у гуртку під керівництвом Лопіна Б.В -5 років. І завдяки знанням та навичкам, що передав керівник синові, в цьому році після 9-го класу він поступив до вузу Польщі, обравши спеціальність що пов'язана з літаками!!! Рекомендую всім гурток,а головне Керівника з великої літери, що навчає дітей в першу чергу бути Людиною, виживати в складних погодних умовах, розводити багаття, готувати їжу, дотримуватися порядку. А ще він вчить дітей любити небо))))....


avatar

Єввген

Підтверджую !!! Гурток чудовий👍, в ньому вже 4-й рік навчаються двоє моїх синів (12 та 14 років), навчатися в гуртку їм дуже подобається👍, за ці роки вони неодноразово ходили в походи, екскурсії, були на аеродромній практиці- неодноразово керували літаком (Аеропракт-А22), проходили практикум по виживанню пілота , тренінги в польових таборах та на морі, проходили тренінг по стрільбі та зайняли командне 3-місце в змаганнях "Снайпер столиці". З курсантами працює психолог. За роки навчання діти навчились логічно і швидко мислити, приймати правельні рішення . Керівник гуртка-Лопін Б.В. цілеспрямована людина з залізними нервами💪😀, знаток свого діла!!! Всім хто захоплюється 🛫✈️🛬літаками, небом або туризмом, раджу записуватись до лав Авіаційного Загону "Аеро-Спарти"!!!


avatar

Юлія

Чудовий гурток,яким керує військовий льотчик -винищувач в запасі Лопін Б.В.,людина багатогранна, віддана своїй праці!!!! Насичена різноманітна програма,оснащення гуртка не залишить байдужим дітей,закоханих у туризм,у небо та авіацію .Плани та, взагалі ,ентузіазм керівника гуртка вражають .Дійсно,від відвідування ЛШП ростуть крИИИла


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Кавказська - 13 "А"

+380948927757

+380445927757

https://sites.google.com/view/aero-sparta/...

https://www.facebook.com/Авіаційний-Загін-...

Написати повідомлення

Карта


Події