Медіасервіс MEGOGO разом із Міністерством цифрової трансформації України запускають серію подкастів за мотивами освітніх серіалів із цифрової грамотності. Випуски можна прослухати абсолютно безкоштовно.

Наразі вже доступні до прослуховування тематичні подкасти «Безпека дітей в інтернеті» та «Дружні цифрові фінанси», всього випусків – 8. Кількість буде постійно поповнюватись, вже скоро з’являться подкасти про сучасне резюме та пошук роботи онлайн, сервіси для бізнесу та розваг та про інструменти електронної демократії.Випуски подкастів доступні у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, подкасти мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення.

Подкаст «Безпека дітей в інтернеті» розповідає про те, як зробити інтернет для дітей безпечнішим, правила спілкування у соцмережах та багато іншого. «Дружні цифрові фінанси» допоможе сформувати сімейний бюджет, розрізняти дебетову та кредитну картки, ознайомитися з особливостями кредитів і депозитів тощо.


Читай також подкастів проєкту «Наука як по маслу» з Ольгою Масловою

«Усі ми дуже часто знаходимо щось, що більш важливе за освіту. Саме тому ми пропонуємо нашим користувачам освітні проекти у форматі аудіоподкастів, аби можна було поєднувати кілька справ одночасно і при цьому отримувати корисну інформацію і розвиватись. Навіть під час ранкової пробіжки чи подорожі у авто. Наші нові подкасти у співпраці із Міністерством цифрової трансформації розкривають тему цифрової освіти, яка просто необхідна кожному українцю у сучасному світі», — коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

«В наших освітніх ініціативах ми стаємо все ближче до кожного громадянина і кожного куточка України. Цього разу ми додали ще одну можливість опановувати цифрову грамотність у сучасному форматі, який стає все більш популярним в нашій країні та світі. Формат подкастів дозволить паралельно займатися кількома справами, отримуючи при цьому знання з цифрової грамотності. Вдячна партнерам, що вдалося це реалізувати», — Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. 

Нагадаємо, влітку цього року MEGOGO підписав меморандум про співпрацю із Міністерством цифрової трансформації України. Обидві структури не припиняють співпрацю. Серед спільних проєктів — інклюзивна адаптація освітніх серіалів з цифрової грамотності. 

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram