В руках у мене «Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати». Я вже давно задивляюся на книжки французької авторки Франсуази Буше. Ви вже, мабуть, також звернули увагу на ці геніальні витвори дитячо-книжкового мистецтва.

І ось в мене є одна з трьох вже перекладених українською Видавничим домом АРТБУКС. Її можна читати з будь-якої сторінки, жартівливі ілюстрації і підписи прийдуться до смаку і дорослим, і дітям. Обережно! Вона лише для людей із почуттям гумору!

                                            

Буше написала близько 20 книжок, деякі з них перекладені 20 мовами. Франсуаза – пустунка, якщо так можна сказати про матір чотирьох дітей, письменницю та ілюстраторку книжок.

Кожна її книжка – це спроба відповісти на складні і серйозні питання: Чим корисне читання книжок? Чим відрізняються дівчата від хлопчиків? Чому батьки змушують дітей робити те, що останні не хочуть робити? Що таке щастя? Але робить вона це в легкій, не перевантаженій філософськими розмірковуваннями манері, –  веселі ілюстрації, жартівливі поради, деякі з них дійсно із глибинним змістом, а деякі пустотливі.

Я відібрала для вас 10 найкращих порад від Франсуази Буше, як полюбити читати книжки.

1. Від книжок люди ростуть значно швидше, ніж від супу. Доведено, що люди, яким стукнуло 100 років і які все ще читають, безупинно ростуть.

2. Від книжок аніскілечки не гладшають, тому краще ковтай книжки, а не тістечка чи сардельки.

3. Ти можеш уявляти себе книжковими персонажами й тікати від реальності, щоб пережити неймовірні пригоди. Читання розвиває твою уяву.

4. Завдяки книжкам ти можеш відчути купу емоцій: радість, печаль, гнів, бажання, сум, захват, страх і так далі. Круто, правда?

5. Читати можна за будь-якої погоди і абсолютно скрізь.

6. Деякі книжки можуть зігріти тебе, коли тобі холодно (або сумно).

7. Завдяки деяким книжкам ти зможеш стати цікавим співрозмовником, справжньою зіркою в компанії друзів.  

8. Деякі книжки проливають світло на запитання, які ти собі ставиш, допомагають зрозуміти сенс життя і рухатися далі.

9. Читання дарує поживу для мозку, вчить думати й допомагає здійснювати мрії.10. Що більше читаєш, то менше робиш помилок на письмі.

Інші поради і істини про книжки читайте в самій книжці. Придбати цю та інші книжки Франсуази Буше за найнижчими цінами можна тут.

Читайте також
Як читати книжки Оскара Бреніф’є

Як читати книжки Оскара Бреніф’є

Розвиваємо критичне мислення за допомогою книжок
06.05.2019 0
Між рядків: ефективні техніки швидкого читання

Між рядків: ефективні техніки швидкого читання

Хочете читати швидше – читайте більше
09.01.2020 0

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram