Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Про портал

36785

Ми створили простір, де відповідальні батьки, які шукають шляхи альтернативної освіти для своїх дітей зможуть спілкуватись, разом знаходити відповіді на запитання і врешті сформувати альтернативну освіту в Україні. Так само ми надаємо можливість всім, хто вже представляють альтернативу такої освіти в Україні розказати про себе, свої досягнення та підходи в навчанні. 

Стандартна комунальна освіта в Україні виховує дітей на вимоги вчорашнього і не відповідає уявленням багатьох педагогів, дітей та їх батьків про освіту для завтрашнього дня. Існують інші шляхи підготувати нове покоління майбутніх підприємців, інженерів, дизайнерів, артистів та креативних людей з активною життєвою позицією, які зуміють бути потрібними й щасливими в своєму завтра, такому, яке ми навіть не можемо сьогодні уявити.

Ми віримо, що існує шлях для виховання наших дітей який зможе сформувати й зберегти в них потяг до пізнання цього чарівного світу, вивчення його можливостей і використання його необмежених ресурсів протягом усього життя. Так само ми знаємо що людина може рости не супереч, а завдяки своєму оточенню. Так що пошук однодумців і партнерів є так само важливим ,як і сам процес пізнання та духовного росту.

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Світлана

Ваш портал - про освіту. Отже, все, що ви пишете, має бути бездоганно грамотним. У тексті є стилістичні й орфографічні помилки. Не вистачає багатьох ком. Прикро.


avatar

Аркович

ар ар в Наталіни вилупилось пташеня на ім'я Пуя!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події