Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Ідея дитячого клубу ГрайЗнай
Чого хочуть батьки? Насамперед, щоб дитина була щасливою, отримувала задоволення від навчання та мала бажання навчатися все більше та більше.
Щоб кожного разу після заняття, вона із захватом ділилася новими знаннями та чекала з нетерпінням наступного заняття. Саме таким ми хочемо створити кожен день життя дитячого клубу «ГрайЗнай».
Ми хочемо, щоб кожна дитина почувалася щасливою під час занять, щоб у неї світилися оченята від цікавості та переповнювали емоції від нових знань. Ми прагнемо, щоб дитина з нетерпінням чекала наступного заняття та ділилася своїми незабутніми враженнями з батьками та друзями.

Трапляється так, що навчальний процес базується на різноманітних методиках та підготовлений висококваліфікованим педагогом, але знання отримані дитиною, як не дивно, можуть не затриматися у її голівці тому, що дитині нецікаво.
Коли дитина отримує знання через гру – вона знаходиться у природному для неї середовищі та займається тим, що їй подобається , тим що їй цікаво. Саме такий навчальний процес забезпечує найефективніший процес розвитку її потенціалу.

Усі заняття ГрайЗнай базуються на ігровій діяльності з великою кількістю наочних та роздаткових матеріалів. Діти приходять до нас отримувати нові знання граючи.

Запрошуємо Вас на пробне заняття до дитячого клубу «ГрайЗнай»!!!


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Урлівська 36, офіс 1

+38(097)-211-41-27

https://graiznai.com/

https://www.facebook.com/GraiZnai/


Події