Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Ми віримо, що кожна дитина талановита. І головне наше завдання – розкрити її талант. Inventor School – це школа можливостей, де діти роблять перші самостійні кроки на зустріч мріям.

У початковій школі вивчається: математика, українська мова та літературне читання, англійська мова, природознавство, фізкультура, основи здоров’я, мистецтво, архітектура, логіка та теорія розв’язування винахідницьких задач, інженерія, технології, робототехніка та інші цікаві курси. Авторські розробки ТС «Винахідника», із застосуванням наборів LEGO, дозволяють перетворювати числа, слова і поняття в реальні моделі, які можна чіпати, обговорювати, змінювати. Дитина полюбить таке навчання та знатиме і вмітиме більше, ніж передбачено Державною програмою початкової школи.

Педагогічний колектив
На конкурсній основі у команду Inventor School відібрано педагогів, психологів, тьюторів та інший персонал. Наш колектив гарантує професіоналізм, досконале володіння знаннями про природу дитини, її потреби та особливості. Психологічне та фізичне здоров`я, розвиток інтелекту та творчих здібностей дитини будуть під постійним контролем і опікою.

Організація навчання та режим роботи
У класі навчається не більше 10 дітей. Це допомагає забезпечити повний психологічний супровід дитини та координувати траєкторію її розвитку.
З кожним класом працюють вчителі, тьютор та психолог. Відповідальний медичний працівник прослідкує за харчуванням, фізичним розвитком та здоров’ям дитини.
Школа працює з 8:30 до 15:00.
Продумані форми занять і розклад навчання, кабінети з високотехнологічним обладнанням, вчасні прогулянки та відпочинок, режим дня та харчування не втомлюють і не виснажують дитину.
О 9.20 год учні школи снідають. Після серії уроків о 12.30 год - обід, а після – погулянка та відпочинок. Потім - ще кілька занять. Впродовж дня - вільний доступ до бібліотеки та релаксаційної й ігрової зон. Обов’язково є консультаційний час з психологом.


Програми викладання

Школа створена у середовищі Технічних студій «Винахідник». У ній поєднано Концепції Нової української школи, STEM-освіти та програм Технічної студії «Винахідник». Вашій дитині пропонується унікальний формат навчання, у якому вчитися цікаво, весело і приємно. Знання засвоюються легко і набувають практичної цінності.

Процес навчання
Навчання відбувається у форматі проектної роботи, експериментів, квестів, творчих майстерень, дослідницької роботи. Це стимулює любов до пізнання, добре тренує логічне і креативне мислення. Діти виконують серйозні наукові проекти, створюють власні теорії та будують майбутнє у процесі гри.


Вартість навчання

Inventor School – ліцензований загальноосвітній навчальний заклад, що діє на основі Розпорядження КМДА про видачу ліцензії на освітню діяльність http://don.kievcity.gov.ua/files/2017/9/1/3.PDF

Навчальний план школи укладено з дотриманням Державного стандарту початкової освіти, в який інтегровані навчальні курси Технічної студії «Винахідник».

Вартість навчання у школі у 2018/2019 навчальному році становить:
- щорічний одноразовий внесок - 550 у.о.,
- навчальний місяць – 400 у.о. (всього 9 навчальних місяців вересень-травень),
- харчування (сніданок, обід) – 105 грн./день.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Ранній розвиток

Методики/програми

Технологія "Занурення"

"Школа майбутнього"

Навчання у грі

Проектний підхід

Матеріальна база

На базі іншого закладу

Спеціалісти

Психолог

Мови

Українська

Англійська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Логіка

Робототехніка

Спорт

Бойові мистецтва

Творчість

Театр

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Старонаводницька, 4 В

+38(067)769-03-40

м. Київ, вул. Олександрівська,1

+38(067)769-03-40

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 25 А

+38(067)769-03-40

м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 6

+38(067)828-57-74

+38(067)769-03-40

http://www.inventorschool.org.ua/

https://www.facebook.com/inventorschool/

Написати повідомлення

Карта


Події