Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Британська міжнародна школа в Україні — це міжнародне співтовариство, яке сприяє постійному навчанню, творчому мисленню
та глобальній обізнаності, а також турбується та забезпечує сприятливі умови для найбільш успішного навчання та розвитку дітей.
Ми надаємо освіту світового рівня, яка дає змогу учням бути всесторонньо розвинутими та такими, що не бояться прийняти
будь-який виклик.


Програми викладання

Навчальна програма:
1. Дошкільне навчання (дитячий садок)
Програма дошкільного навчання зосереджена на розумінні того, що учні з дитячого садку до 6-річного віку розвивають свої знання, навички, та життєву позицію, які допоможуть їм досягти успіху впродовж всього їхнього життя. Ми визнаємо, що протягом цього часу діти стають набагато обізнанішими про навколишній світ та про його вплив на їхнє життя. Програма дошкільного навчання прагне максимально використовувати цей період зростання, аби допомогти учням розвинути здатність до дедалі більшої незалежності та прийняття рішень, враховуючи розуміння власних принципів та поглядів інших людей.
2. Початкова школа
Навчання за програмою початкової школи відзначається цікавістю, відповідністю віковим потребам дітей, достатнім ступенем важкості та змістовністю. Воно враховує різноманіття фонових знань та потреб всіх учнів, зосереджуючи основну діяльність на 6 (4 в дитячому садку) посібниках щороку. Кожен посібник розроблено в рамках навчального комплексу, що надає учням цілісну картину світу. Цей навчальний комплекс називається Programme of Inquiry та передбачає вивчення аспектів тих самих трансдисциплінарних тем щороку із використанням матеріалів різного змісту. Programme of Inquiry стимулює учнів до вибудовування зв’язків між предметами, до перенесення матеріалів, що вивчаються, на власний досвід та до роздумів і дій щодо власного навчання.
3. Середня школа (7-11 років)
Британська міжнародна школа в Україні реалізує навчальну програму відповідно до англійської національної навчальної програми, ключовий етап 3, з 7-го по 9-й клас. Протягом цих років учні повинні вивчати англійську мову, математику, природознавство, географію, історію, ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології), іноземну мову (французьку, німецьку або російську), музику, фізичне виховання, малювання та медично-санітарну підготовку.
Наприкінці 9-го класу учнів тестують згідно екзаменів Cambridge Checkpoint з англійської мови, математики та природознавства.
4. Старша школа
Протягом років 10-11 класів (ключовий етап 4) учнів готують для складання кембриджських екзаменів на здобуття міжнародного атестату про середню освіту. Англійська мова, англійська література, математика, природознавство, географія або історія, ІКТ та іноземна мова (французька, німецька або російська) є обов’язковими предметами для всіх учнів, що мають намір здобути міжнародний атестат про середню освіту.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Матеріальна база

Окрема будівля

Спортзал

Дитячий майданчик

Мови

Українська

Англійська

Німецька

Французька

Російська

Спорт

Шахи

Творчість

Музика

Інші сервіси

бізнес, спорт, комп'ютерні науки, малювання, бібліотека, музична студія, футбольне поле


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Дніпро, вул. В.Антоновича (Свердлова) 39-а

+380504588022

+38 (056) 767 18 28

http://dnipropetrovsk.britishschool.com.ua/

Написати повідомлення

Карта


Дописи
Події