Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

"ІРИска" - це корисне дозвілля та культурний простір!
Дитяча кімната та простір підліткового і родинного розвитку.
Різностороність і таланти є у кожному, тільки треба їх відкрити. Знайти себе – хобі чи основне заняття, альтернатива або додаткове захоплення.
Культурний простір життя креат-студії «ІРИска»: кімната для дітей, де батьки спокійно можуть залишити дитину гратися, творити та розвиватися з розумними іграшками і найкращими книжками. У нас цікаві заняття для діток від 4 рочків, підлітків та тренінги для дорослих, майстер-класи від відомих майстрів народної творчості, курси майстер-класів.

Культурний простір «ІРИски» - адже тут дозволяють фантазувати, творити, мріяти, дорослішати і навпаки, яскраво відчувати дитинство і поринати в нього «з головою».
“У час стрімкого розвитку дітей, потрібно завжди їх дивувати»
У «ІРИсці» поєднано захопливі майстерки, заняття, курси, читання і розвиваючі ігри. Діти віком від 3 років можуть приходити і складати конструктори ТМ ІГРОТЕКО. Тим самим розвивати увагу, здатність зосередитися, отримати знання про рахунок, форми, пропорції, розвивати дрібну моторику рук. Під час гри вони вчаться фантазувати та творчо мислити, спілкуватися один з одним, влаштовуючи спільні ігри та поважати свою та чужу працю.

До 4 років діток запрошуємо з батьками, від 4-ти рочків діти перебуватимуть під наглядом педагогів, згодом ми будемо розмовляти з дітьми іншими мовами, так зване, мовне середовище, в якому дітки без самого процесу навчання вчитимуться розуміти та сприймати інші мови.

Додатково у студії працює клуб-магазин дитячої та підліткової літератури, це – новинка, а також ексклюзивні вироби майстринь народних ремесел. Прищеплювати любов до книги ми знаємо як: через гру, яскраві малюнки, турботу дорослих. На поличках просто неймовірні дитячі книжки: яскраві, захопливі, розумні та вироби наших талановитих майстринь. Правильно підібрана книга дозволить дитині побачити світ яскравим, чарівним і казковим, запросить в незабутні пригоди, які назавжди залишаться в його пам'яті, а творча атмосфера .

Малювати можна навіть на стінах для чого відведено окрему зону з чорно-білими розмальовками просто на стіні.
Плануємо зустрічі з авторами, частування, тематичні розважальні вечори. У недалекій перспективі і відзначення днів народжень, конкурси зі складання конструкторів та багато цікавих речей. А ще ми готуватимемо спеціальні подарункові книжкові набори для новонароджених!

Також у нас можна відсвяткувати дитячі дні народження! Оплата тільки за оренду кімнати незалежно від кількості дітей.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Літній табір

Матеріальна база

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Тернопіль 17 вулиця Руська Тернопіль, кооперативний коледж, 1 поверх

+380(096) 125 21 37

+380(066) 413 90 77


Карта


Події

Події