Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Вільна школа "АСТР" - ця унікальна часна освітня установа.
В основі методів навчання лежать "Вчення про людину" німецького філософа Р. Штайнера, а також принципи гуманізма російського педагога К.Д. Ушинского. Система, за якою працює школа не має аналогів.
О. Р. Боделан, грунтуючись на гуманних принципах вальфдорської педагогіки, розробив авторську методику навчання і виховання школярів, яке передбачає тісний зв'язок процесу навчання дитини з віковими особливостями її розвитку. Ця методика побудована таким чином, що знання по тому або іншому предмету учень отримує в той період, коли найбільш підготовлений до сприйняття певного матеріалу.
Сьогодні школа "АСТР" - це цілий комплекс освітніх і соціально-розвиваючих послуг для дітей від 1,5 до 18 років.
В учбово-виховний комплекс "Вільна школа "АСТР" входять:
1. Дитячий садок (з 1,5 до 6 років, включаючи підготовчий клас).
2. Школа раннього творчого розвитку (для дітей з 2-х до 6 років)
3. Кінно-спортивна школа
4. Школа театрального мистецтва
5. Художня школа
Також на базі школи проходять періодичні семінари з вальфдорської педагогіки, а також по гомеопатичній медицині і евритмії.


Програми викладання

Школа раннього розвитку "Маленький принц":
- Підготовчий клас
- Академія маленького художника
- Театрали-художня студія
- Англійський клас

Вільна школа:
Програма розрахована на 12 років навчання.
Школа має дві сходинка:
- 1 сходинка-ОСНОВНА ШКОЛА (з 1-го по 7 клас)
На цьому ступені дітей веде один основний вчитель (класний керівник). Оцінки в основній школі учням не виставляються, їх замінюють психолого педагогічні характеристики, які видаються батькам два рази в рік.
- З 1 по 3 класи велика увага приділяється розвитку у дитини дрібної моторики, що тісно пов'язано з розвитком мовних центрів мозку. Діти навчаються вишивання, ліплення, різьблення по дереву, обробки каменю, причому мають справу вони виключно з природними матеріалами. Знання іноземних мов для сучасної людини важко переоцінити! Основна мова в школі російська. Однак уже з першого класу в грі і в музиці, в казках і оповіданнях діти занурюються в українську мову. І кожен день по 25 хвилин у них є урок англійської мови.
- З 2 класу вводиться друга іноземна мова: німецька, французька, або італійський. (Яка мова буде вчити дитина - вирішують батьки.) Мова і мовлення - це найважливіший міст від людини до людини, від людини до світу. Мова - це вираження нашої культури і тому величезну увагу в нашій школі приділяється саме мовам, риториці, читанню.
Щорічно до кінця року кожен клас ставить спектаклі на різних мовах, влаштовуються в школі конференції типу "Краща книга сучасної дитини." Вчителі школи прагнуть навчити дитину красиво і правильно говорити, так як саме така мова відіграє найголовнішу роль в духовному розвитку підростаючої людини.

Обов'язкові для вихованців нашої школи заняття музикою: з 2-го класу діти навчаються грі на блок-флейті, струнних інструментах і фортепіано

Також ви можете віддати свою дитину на заняття у конно-спортивну школа "Д'артаньян""


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Методики/програми

Вальдорфська педагогіка

Марії Монтессорі

Мови

Англійська

Творчість

Театр

Інші сервіси

творчість, спорт, кінний спорт, художнє мистецтво


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, 5-ст. Великого Фонтану Фонтанська дорога, 25

(048) 748-03-42

факс: (048) 748-05-42

http://astr.od.ua/


Події