Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник» розташований на мальовничій околиці міста Суми, в урочищі Баранівки. Розлогий сосновий бір, віддаленість від шосейних доріг та промислових зон роблять його екологічно бездоганним і привабливим місцем для відпочинку й оздоровлення дітей! Розвинена інфраструктура ДПОЗ санаторного типу «Ровесник», прекрасне збалансоване харчування, насичена культурно-розважальна програма в поєднанні з прекрасними кліматичними умовами, перебуванням на свіжому повітрі - всі ці фактори позитивно впливають на дитячий організм.
Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник» має великий (понад 30 років) досвід роботи з дітьми. Висококваліфіковані вихователі та медперсонал із щирою теплотою та турботою ставляться до кожної дитини.
Одночасно Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник» може прийняти 160 дітей на зміну. На озелененій та упорядкованій території оздоровчого закладу розташовані адмінкорпус, спальний корпус, пункт охорони здоров'я, спортивний майданчик, столи для настільного тенісу та ін. Щодня влаштовуються змагання, ігри, проводяться свята, дискотеки.


Програми викладання

Для урізноманітнення дитячого дозвілля в ДПОЗ санаторного типу " «Ровесник» передбачена насичена розважальна програма. Вашим дітям не доведеться нудьгувати!

Щодня організовуються:

* тематичні заходи;

* конкурси;

* ігри;

* подорожі;

* свята;

* ярмарки атракціонів та розваг;

* екскурсії;

* дискотеки;

* кіноперегляди;

* прогулянки;

* сюрпризи для іменинників;

* концерні програми за участю артистів Сумської обласної філармонії;

* вистави артистів театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна;

* виступи артистів ПП «Світ клоунів» з феєричним шоу мильних бульбашок;

* розважальні програми від Центру «Дозвілля» Палацу дітей та юнацтва м. Суми;

* циркові вистави.

Також здійснюються заняття в гуртках та секціях за інтересами, влаштовуються спортивні та туристичні змагання, одноденні турпоходи.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Спорт

Баскетбол

Шахи

Волейбол

Футбол


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Суми, вул. Лісна, 10

61-60-08

http://rovesnik.sumy.ua/


Карта


Дописи
Події