Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Незвичайний краєвид і повітря

Скадовськ з VIII століття відомий як дитячий курорт. Територія «ДЕЛЬФИНА» займає 5,5 га, де 50% займають зелені насадження, корпусу розташовані на самому березі і потопають в тіні дерев чудовою паркової зони. Море неглибоке, вже в травні вода прогрівається до 25 ° С. Вода бухти містить велику кількість йодистих і бромистих солей з концентрацією більше, ніж у відкритому морі - 20,5 г солі на 1000 частин, в той час, як морська вода біля берегів Ялти і Євпаторії містить тільки 14 г солі.

Курортний сезон тут триває з травня по вересень (включно). Повітря Скадовська унікальний: вдень він наповнений ароматами трав і дерев, а вночі - змінюється на солоний свіжий морський бриз, насичене фітонцидами. 360 сонячних днів в році, велика кількість овочів і фруктів - прекрасні умови для таласотерапії, оздоровлення.

ДЗСТ «Дельфін» - це ідеальне поєднання морського клімату з ароматом лісових трав і степовим повітрям, який забезпечують вікові сосни і туї.

Незвичайна краса фонтанів, чудовий розарій, чудовий парк завжди сприятимуть гарному настрою.


Програми викладання

цікаві розваги

Продумана культурно-розважальна, спортивна і виховна програма команди професіоналів змусить радіти навіть маленьких песимістів.

Любителів спорту чекають волейбольний, футбольний та баскетбольний майданчики, настільний теніс та більярд, а також великий вибір спортивного інвентарю.

Власний піщаний пляж і мілководна затока Джарилгача з теплою цілющою водою нададуть незамінний оздоровчий ефект і допоможуть дітям відновити імунну систему. На березі розміщені криті павільйони, де можна перебувати в тіні, фонтани з питною водою, душові кабінки, де після купання в морі можна ополоснуться прісною водою.

На території ДЗСТ «Дельфін» діє сучасний АКВАПАРК з просторим басейном, комплексом водних гірок і гідромасажем. У басейні діти можуть не тільки приймати водні процедури, але і брати участь в різноманітних змаганнях, які проводяться під обов'язковим наглядом вихователів та інструкторів з плавання. Для тих, хто не вміє плавати, інструктор з плавання проведе уроки навчання.

Для дітей проводяться конкурси, веселі ігри, дискотеки, поетичні вечори, експедиції на острів Джарилгач. У тіні дерев паркової зони є відкриті альтанки для проведення тематичних занять з дітьми.

Влітку працюють гуртки на будь-який смак і темперамент:

«Зоряне небо» - астрологічний гурток, в якому діти мають можливість за допомогою телескопа бачити наше зоряне небо, послухати змістовні лекції-легенди про тих планети, супутники, сузір'я, які ближче всього до нас, подивитися сучасні фільми про астрономічні відкриття і наукові досягнення;

«Флористика» - тут з природного матеріалу допоможуть навчитися складати ікебани, картини та інше;

«Лялька-мотанка» - діти своїми руками з натурального матеріалу зможуть зробити для себе талісман, виходячи з традицій українського народу;

 «Дизайн і моделювання» - це допомога стиліста-дизайнера у виборі стилю одягу і її моделюванні;

«Вишивка і в'язання» - це можливість навчитися робити чудові й корисні речі;

«Ляльковий театр» - тут діти самостійно роблять ляльки, вивчають ролі казкових героїв і потім демонструють свою творчість;

«Ліплення» - із солоного тіста та гіпсу можна навчитися ліпити фігурки і різні предмети.

Для проведення культурно-масових заходів є відкрита танцювальна площадка з амфітеатром (багаття) і клуб. Відкриття і закриття кожної зміни супроводжується багаттям і феєрверком.


Вартість навчання

9000 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Довіз

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

Басейн

Дитячий майданчик

Біля моря

Спорт

Футбол

Баскетбол

Волейбол

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Цукури, 14, місто Скадовськ, Херсонська область

+38(067) 552-86-22

+38(093) 679-97-58

http://docdolphin.net/


Дописи
Події