Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Запрошуємо хлопців віком 7-15 років весело провести літні канікули, та стати учасником неймовірних пригод у справжньому козацькому таборі.

Протягом літнього відпочинку Ви навчитеся їздити верхи як справжній козак, стріляти з лука та рушниці, керувати справжнім козацьким човном, маскуватися як козаки розвідники, знайдете безліч друзів та отримаєте купу вражень на весь рік.

Як відомо, в давнину жінка виховувала сина до 3 років, далі ж ним займалися чоловіки з їхнього роду чи наймані вчителі, що давали дитині справжнє чоловіче виховання. У 7 років хлопчика вперше урочисто садовили на коня, показували вправи з дерев’яною шаблею, привчали бути сильним та сміливим.

Запрошуємо дівчат віком 8-15 років цікаво відпочити та здобути нові знання та навики справжніх українських козачок.

Цього літа програма Дитячого табору «Козацька Фортеця» для дівчат включає верхову їзду, заняття з самозахисту, стрільбу з козацької зброї та керування човном, а також заняття з рукоділля та заплітання кіс, виготовлення прикрас та іграшок, танці та співи та багато іншого.


Програми викладання

Програма Дитячого табору «Козацька Фортеця» побудована на засадах козацького виховання, що по праву вважається вершиною української народної педагогіки.

Дослідивши козацьку історію та легенди про січових лицарів, народні ігри, свята та обряди Дитячий табір "Козацька Фортеця" намагається максимально наблизити устрій, побут та звичаї табору до справжнього Січового життя.

У таборі «Козацька Фортеця» кожен бажаючий може потрапити у світ неймовірних пригод та відчути себе справжнім козаком.

Стрільба з луків – уміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для козака. Традиційно козаки використовували легкі луки, пістолі, мушкети, рушниці, гармати. Увага, точність, зосередженість, - були головними якостями хорошого стрільця. Усього цього можна навчитися у «Козацькій фортеці»

Верхова їзда – ну і звичайно, який же козак без свого вірного коня? Діти мають можливості навчитися запрягти коня, триматися в сідлі, вправно управляти ним на ходу і в рисі. А найзавзятіші під наглядом кінних інструкторів, зможуть освоїти основи козацького гарцювання та взяти участь у змаганнях з верхової їзди.

Човнова справа – справжній козак впевнено почувався не лише на суші, а й на воді. Легкі козацькі човни штурмували ворожі галери, а справжнім козаком вважали лише того, хто відбув хоча б один морський похід. У таборі діти мають можливість навчитися керувати човном - довбанкою, та покататися на справжньому великому козацькому байдаку.

Заняття з Мистецтва бою «Гопак» – іноземці, що приїздили на Січ із подивом зазначали, що козаки замість щоденної військової муштри – лиш співають і танцюють. Битися граційно та легко, ніби танцюючи, умів чи не кожен козак. У таборі «Козацька Фортеця» професійні тренери навчають дітей основ козацького мистецтва бою та прийомів самозахисту.

Орієнтування – у Січовій громаді був своєрідний «козацький спецназ», - пластунський курінь. В Дитячому таборі "Козацька Фортеця" дітей навчають знаходити шлях по природних орієнтирах в лісі, степу та на воді, орієнтуватися по місяцю та зорях.

Травознавство – козаки жили у світі природи, тож знали її мову і вміли користуватися її дарами. Під час занять у лісі чи полі, дітей навчають збирати лікарські рослини та пояснюють як їх застосувати у разі потреби. Часто, повертаючись додому наші вихованці готують фіто чаї для всієї родини.

Зустрічі з відомими людьми – на запрошення «Козацької фортеці» в табір приїздять відомі українські письменники, музиканти та митці.

Козацькі ігри та забави . Програма Дитячого табору "Козацька Фортеця" насичена козацькими іграми, забавами та змаганнями, які допомагають розвинути у юних козачат спритність, завзятість та кмітливість.

Програма дівочого табору включає такі додаткові заняття

Рукоділля – українки завжди славилися як неперевершені майстрині.

У таборі дівчата мають змогу освоїти різні техніки вишивання, навчитись робити прикраси з бісеру, глини та різних природних матеріалів, виготовляти ляльки-мотанки.

Народні танці – українська культура славиться народними танцями та співами. Танці розвивають грацію та красу рухів дівчинки, допомагають розвинути її художні та творчі здібності.

Перукарське мистецтво – коса – то дівоча краса. Заплітання коси – було урочистим обрядом. Кожна дівчинка повинна вміти доглядати за своїм волоссям та робити різні зачіски, прикрашати волосся квітами та стрічками. Всього цього навчають викладачі табору.

Основи самозахисту – українки завжди були вільними, гордими та уміли постояти за себе. В програму табору входить вивчення прийомів жіночого самозахисту. Маючи такі уміння і навики, дівчинка стане рішучішою та впевненішою в собі.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Довіз

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

Поблизу водойми (ріка, озеро)

Спорт

Бойові мистецтва

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

просп. Московський 16, оф 415

+38(044)332-77-47

+38(050)410 79 32

http://www.fortetsya.ua/

https://www.facebook.com/Козацька-Фортеця-...


Карта