Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Табір, Центр дитячого розвитку

Центр "Смайл" виховує і навчає вже друге чи навіть третє покоління дітей в різних сім'ях. А все тому, що наші професійні педагоги і вихователі вкладають в розвиток малюків не тільки знання і вміння, але, в першу чергу, доброту, тепло і любов. Адже для того, щоб розвинути всебічно особистість дитини, необхідні не тільки знання в області грамоти, листи або математики, а дуже важливе місце займає також соціальне і сімейне виховання.

Педагоги і вихователі Центру роблять все можливе, щоб процес навчання для дитини був легким, захоплюючим, цікавим і приносив тільки позитивні емоції.

Кожен учень є частиною нашої великої і дружної сім'ї. А завдяки цьому в Центрі формується сприятлива навчальне середовище та загальна дружня і доброзичлива атмосфера, яка допомагає дитині розкритися і проявити свої таланти.

Ми завжди відкриті, прислухаємося до побажань і прохань наших клієнтів і стежимо за новими прогресивними тенденціями в освіті. Весь досвід наших попередніх років роботи гарантує високу якість послуг, адже ми, як і раніше, забезпечуємо всі складові тільки якісного навчання:

-чудові затишні класи і приміщення, оформлені найкращим чином і оснащені сучасною технікою і матеріалами;
-професійні доброзичливі вихователі і педагоги, які проходять суворий відбір;
-сучасні ефективні методики, спрямовані на всебічний розвиток дітей;
-яскраві сучасні навчальні та наочні матеріали, комп'ютерні програми і розвиваючі ігри, які роблять заняття інтерактивними і цікавими;
-сприятлива навчальне середовище та загальна дружня і доброзичлива атмосфера, яка допомагає дитині розкритися і проявити свої таланти.

Приходьте в Центр розвитку дитини "Смайл", і він стане для Вашого малюка не тільки цілим новим світом знань і затишним будинком, а й відкриє його або її таланти. А Ви будете приємно здивовані здібностями Вашої дитини, розкритими в нашому Центрі.

Запрошуємо Вас і Ваших малюків розвиватися і рости разом з нами і йти в майбутнє з посмішкою! :)


Програми викладання

МІНІ-САДОК
Запрошуємо активних і допитливих діток то 2 до 6 років в наш розвиває міні-садок, де час завжди проходить весело і пізнавально!

Міні-садок працює в першій половині дня і дає можливість дитині провести цей час з користю і інтересом в розвиваючих заняттях і іграх, вправах і розвагах.

У нашому Центрі працює дві групи Міні-садка: молодша група для діток від 2 до 4 років (з 9:00 до 13:00) і старша група для діток від 4 до 6 років (з 9:00 до 14:00).

В обох групах працюють професійні педагоги, які знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини і допоможуть вашому малюку відкрити свої таланти, навчитися чомусь новому і весело провести час зі своїми однолітками.

Заняття в кожній групі спрямовані на загальне всебічний розвиток дитини. На заняттях діти працюють в унікальних зошитах, розроблених методистом нашого Центру, а також використовуються різні дидактичні ігри та новітні методики.

Крім цього, в програму міні-садка входить вивчення англійської мови (2 рази на тиждень по 1 годині) і уроки музики (2 рази на тиждень по 45 хвилин).

ГРУПИ РАННЬОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ ДЕТОК ВІД 2 ДО 3 РОКІВ
Курс раннього розвитку - це цікаві і захоплюючі заняття для наших найменших діток. Відвідуючи групи раннього розвитку в нашому Центрі, малюк опиниться в чарівній атмосфері розвиваючих ігор і фізкультхвилинок. У заняття включені завдання з розвитку мовлення малюка, пальчикові гімнастики, театралізація, казкотерапія, пісочна терапія, завдання на розвиток дрібної і великої моторики, сенсорика і багато іншого. А в хвилини творчості діти будуть малювати, ліпити, складати, клеїти і створювати шедеври, які потім будуть радувати батьків багато років.

ГРУПИ ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ ДЕТОК ВІД 3 ДО 4 РОКІВ
У дітей у віці 3-4 років починається період дошкільного розвитку, вони багато чого вміють, але найголовніше - вони прагнуть дізнатися, як можна більше. Заняття для дітей, які не досягли 5 років, повинні проходити виключно в формі гри. На наших заняттях ігрова атмосфера створюється за рахунок яскравих, барвистих і цікавих матеріалів. Наші педагоги створюють доброзичливу атмосферу, в якій дитині цікаво і легко отримувати нові знання і спілкуватися зі сверстнікамі.Структура кожного заняття базується на розкритті конкретної теми (овочі, транспорт і т.д.) з робочого зошита, розробленої спеціально для даного курсу і доповнюється відповідними дидактичними іграми, фізкультхвилинки, рухливими іграми, завданнями для розвитку сенсорики, дрібної і великої моторики.

АНГЛОМОВНИЙ пізнавально-ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР
Досить нудьгувати вдома! Запрошуємо Ваших дітей 5-10 років в захоплюючий англомовний пізнавально-оздоровчий табір з "смайликом"!

В англомовному пізнавально-оздоровчому таборі від Центру "Смайл" Ваших малюків чекає:

розвиток в англомовному середовищі
ігри та розваги
досліди та експерименти
цікаві заняття та майстер-класи
екскурсії та походи
спортивні ігри
і фото-звіт кожної зміни!
Табір буде проводитися з понеділка по п'ятницю з 14:00 до 18:00. Тривалість зміни - 2 тижні.

З 13 по 24 червня пропонуємо Вам приєднатися до нашого захоплюючого "Подорожі по країнах світу", а з 27 червня по 8 липня зануритися в "Світ цікавих професій"! І нехай Ваші дітки відпочивають з користю! :)

ЕКСПРЕС-ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ!
Запрошуємо дошкільнят у віці 5-6 років на інтенсивний курс "Експрес-підготовка до школи!"

Перший клас - це особливий період для кожної сім'ї. Але вступ дитини до школи - це не тільки свято, а й велика відповідальність. Багатьом здається, що перший клас - це легко і цікаво. І, звичайно, всім батькам хочеться, щоб їх дитина легко читав книги, із задоволенням виконував домашні завдання і цікавився навчанням, а не грою. Але щоб це дійсно було так, батькам і дошкільнятам потрібно добре підготуватися.

Експрес-підготовка до школи - це шлях дитини до успіхів у навчанні і житті! Наш курс створений спеціально для тих дітей і їх батьків, які з певних причин не почали підготовку за рік до школи, але прагнуть швидко і якісно підготуватися до навчання в першому класі.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Літній табір

Міні-садок

Спеціалісти

Логопед

Мови

Українська

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Вінниця, вул. Келецька, 51а

+38(0432) 69 30 48

+38(097) 628 90 60

http://www.wizardsmile.com.ua/

https://www.facebook.com/wizardsmile7


Карта


Дописи
Події