Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір

Літній денний табір "Prime Kidz" в Одесі - це рідкісне поєднання якісного дозвілля та освітніх програм з англійської, безпечної і сучасної території, виключно смачного харчування, команди професіоналів (педагогів, тренерів, аніматорів) і великого вибору корисних розваг - від спортивних класів до тренінгів з особистісного росту!


Програми викладання

Інтенсивний англійській
Англійська мова займає особливе місце в розпорядку дня. Це курс, який підноситься дітям в нескладної ігровій формі, але тим не менш не дає розгубити знання, накопичені за шкільний час.

Здорова домашня їжа
Наші обіди і полуденок готуються з особливою любов'ю на домашній кухні і приїжджають до нас в табір з пилу-жару. А якщо у Вашої дитини особливий раціон, ми це обов'язково врахуємо.

Подорожі та екскурсії
Літо це маленьке життя. А що за життя без подорожей і відкриттів ?! У цьому сезоні ми відкриємо незвідані куточки улюбленої Одеси, а також побуваємо в знаменитому Миколаївському зоопарку і будемо разом розгадувати таємниці Білгород-Дністровської фортеці.

Кращі ігрові майданчики
Всі найновіші і найкращі розважальні дитячі майданчики Одеси - наші добрі друзі. Хочете активний відпочинок? Нас чекає канатний парк "Летючий Голландець" і "Дитяча Планета"! Хочете командну перемогу? Лазер клуб "Hunter" і віртуальна кімната "The Lab" до Ваших послуг! Хочете просто нічого не робити? Підемо на пікнік і будемо жувати бутерброди!

Комфорт і турбота
Тепер, після капітального ремонту, у нас ще більше місця для веселій і дружній компанії. Величезне окреме світле кондиціоноване приміщення, відмінно підходить як для навчальних занять, так і для зони відпочинку.

Організоване дозвілля
Нам ніколи нудьгувати: щодня нас чекає захоплююча пригода. У нашому арсеналі є все - від традиційного походу в кіно до абсолютно нових неймовірних відчуттів від занурення у віртуальну реальність.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Матеріальна база

Біля моря

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, вул. Троїцька, 33-А

+38(098)094-53-99

http://project.divergenthub.org/primekidz/

https://www.facebook.com/PrimeKidzenglishc...


Карта


Події

Події