Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку

Шановні батьки, все Ви любите своїх дітей і хочете, щоб вони були щасливими і успішними! Одним з аспектів успішного становлення особистості дитини є його розвиток і соціальна адаптація. Дуже важливо, щоб поруч з Вашим малюком, крім люблячих батьків, знаходилися досвідчені і професійні педагоги. Для того, щоб розвиток дитини раннього віку було успішним, сучасні батьки вибирають дитячі центри раннього розвитку.

     Основна місія дитячого розвиваючого центру "Children's Land" - гармонійне виховання кожної дитини, прищеплення загальнолюдських цінностей, розвиток творчого та духовного потенціалу дитини, розширення його кругозору і вивчення іноземних мов.
Наша унікальність.
     Ми пропонуємо самі передові світові методики розвитку і навчання дітей:
   - Методика Марії Монтессорі (розвиваючі і навчальні заняття для дітей від 9 міс. До 6 років);
   - методика В. Мещерякової (англійська мова для дітей з 3-х років);
   - методика Baby signing time (англійська мова для дітей з 1,5 років);
   - методика Н. Зайцева (підготовка до школи);
   - методика Нікітіних (підготовка до школи);
   - методика Л. Петерсон (підготовка до школи);
   - робота по Кембриджських і іншим автентичним підручниками для підготовки до складання міжнародних іспитів з англійської мови та ЗНО.
   - авторські методики наших педагогів.

     Наша команда - найкращі фахівці в своїй галузі, талановиті, креативні та доброзичливі педагоги, які люблять дітей і поважають особистість і індивідуальність кожної дитини.
     Наш девіз: "Дитина унікальна і неповторна, вона наділена від природи безмежними можливостями і спрагою пізнання, і завдання люблячих мудрих батьків і педагогів - поважати право дитини бути самим собою, щодня і щогодини створюючи для нього розвиваюче середовище, в якій він міг би задовольнити свою допитливість ... "
(М. Монтессорі.)

     Ми надаємо якісний сервіс: великі і добре обладнані кабінети для навчання за системою М. Монтессорі та проведення інших занять, меблі з екологічно чистих матеріалів, маленькі групи 6 - 8 чоловік, велика кількість розвиваючих посібників для дітей. У нас чисто, тепло і красиво!
     Саме тому, в нашому центрі діти, починаючи з раннього віку створюють нові шедеври в творчих майстернях, блищать на сцені в мюзиклах і спектаклях англійською мовою, вивчають історії про мистецтво. Малюки від 1 до 3-х років під керівництвом досвідчених педагогів і психологів крок за кроком пізнають світ навколо себе. У нашому центрі вивчаються не тільки іноземні мови, а й традиції, і культура інших країн. Наш дитячий центр здійснює розвиток дітей раннього віку за різними програмами: від 6 міс. до 3-х років ранній розвиток малюка - за програмою "Крихти", старші діти від 3-х до 6-ти років займаються в нашому Центрі раннього Розвитку по розвиваючої програмі для дітей М. Монтессорі. Наш Дитячий центр раннього розвитку для дітей 5-7 років пропонує програму Підготовка до школи "Вчимося граючи". У цій програмі використовуються кращі методики раннього розвитку для дітей дошкільного віку.
     Для батьків, які вже сьогодні думають про майбутнє своїх дітей, ми пропонуємо навчити Ваших дітей говорити і вільно спілкуватися англійською мовою з раннього віку, підготувати дітей до здачі ЗНО та міжнародних іспитів з англійської мови, що дозволить Вашим дітям здобувати освіту за кордоном, розширить їх кругозір і відкриє нові можливості для пізнання світу.


Програми викладання

Розвиваючі заняття з мамою «Крошки» для дітей від 9 міс. до 3-х років
Комплексні розвиваючі заняття для мам і малюків від 9 міс. до 3-х років спрямовані на:
1. психологічну адаптацію;
2. сенсорний розвиток (розвиток сприйняття: кольору, форми, величини);
3. розвиток мови (формування мовного висловлювання, підготовка органів слуху та мови дитини до сприйняття правильного звуку і правильної артикуляції);
4. розвиток мислення, уваги, пам'яті, уяви;
5. інтелектуальний розвиток (читання, рахунок, підготовка руки до писання, англійська мова у вигляді словникового запасу і т.д.);
6. розвиток дрібної моторики;
7. соціальний розвиток (навички спілкування, поведінки, правові основи);
8. розвиток емоційної сфери;
9. розвиток творчих здібностей;
10. фізичний розвиток (рухової активності);
11. естетичне виховання (ліплення, аплікація, малювання і т.д.);

Міні-сад (Діти від 2,5 років)
Англійська Міні сад з розвиваючої методикою М. Монтессорі - це місце, де кожна дитина легко і невимушено зможе придбати знання, необхідні для вступу до школи, розвинути логічне мислення і пам'ять, навчитися взаємодіяти з оточуючими, самостійно приймати рішення і робити вибір, доводити розпочату до кінця і багато-багато іншого.

Дитячий Сад дітей від 2,5 років.
 У переліку занять - розвиваючі заняття за методикою М. Монтессорі, англійська мова за найсучаснішими методиками В. Мещерякової і за методикою Baby sign Language, підготовка до школи, ритміка, музичні заняття, образотворче мистецтво, казка на піску, физкультминутка; для самих маленьких - рухливі ігри, казки, пальчикова гімнастика.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Міні-садок

Спеціалісти

Логопед

Методики/програми

Миколи Зайцева

Система Нікітіних

Марії Монтессорі

Сервіси

Харчування

Організація свят

Мови

Англійська

Матеріальна база

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Харків, вул. Гольдбергівська, 9

(098) 777-91-87

(066) 777-91-87

http://childrens-land.com.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=10...


Карта


Події