Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

ТАБІР ПІД КИЄВОМ, "ТРЕНІНГОВИЙ ПРОЕКТ" КАРАМЕЛЬ "
Табір під Києвом розташований в чудовому лісовому куточку с.Козин (Київська обл. Обухівський р-н), в 20-ти хв. їзди від Києва. Ми пропонуємо всім нашим майбутнім друзям, віком від 7 до 17 років, на 18 днів виїхати з галасливою столичної суєти, на час забути про комп'ютери та TV, зануритися в світ веселощів, свята, ІГРИ! На час відпочинку хлопців буде оточувати дружний і активний колектив з команди тренінгового проекту "КАРАМЕЛЬ": педагоги, психолог, арт-тренер по дизайну, режисер, хореограф, інструктора з фізкультури, DJ, майстер по фінансовій грамотності - всі вони цікаві і творчі особистості, люблять свою справу, уважні, веселі, турботливі люди - "люди літа". Діти разом з ними будуть розвивати і вдосконалювати свої креативні здібності, творче мислення і уява. Діти стануть впевненіше, навчаться грамотно і правильно розподіляти і планувати бюджет, будуть мислити позитивно і працювати в команді над загоновими проектами. Чи зуміють навчитися їздити на сігвеї, гіроборде, мотоколес визначивши для себе більш цікавий вид молодіжного транспорту.

ЛІТНІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ. СОЛОДКИЙ ВІДПОЧИНОК "КАРАМЕЛЬ":
Наближається сама пустотлива, весела пора - літні канікули!
Тренінговий проект "Карамель" запрошує всіх хлопців провести цей час незабутньо! Тільки уявіть відпочинок в Карпатах, серед пахучих квіткових галявин, сонцем оповитих гірських вершин, величних ялин, чистого Закарпатського повітря справжнього Карпатскго лісу.


Програми викладання

Протягом відпочинку діти зможуть:
- Освоїти танцювальну зарядку і полюбити її назавжди.
- Взяти участь і перемогти в спортивних змаганнях по футболу, пионерболу, волейболу, пінг-понгу, бадмінтону, плавання, шашках, шахах, веселих спортивних естафетах та інших змаганнях.
- Відвідуючи Арт-студії, хлопці зроблять класні сувеніри для батьків і подарують їх на святковому концерті.
- Відвідувати психологічні тренінги, які додадуть дітям впевненості, самоорганізації, навчать мислити позитивно.
- Побувати на тренінгах з фінансової грамотності, які познайомлять дітей з загальними фінансовими поняттями: що таке сімейний бюджет і його грамотне планування, що таке кредити і депозити, способи накопичення грошей і їх примноження ... Місцева валюта табору допоможе дітям відчути себе дорослим і фінансово незалежним .
- Побувати на тренінгу з англійської мови, згадати і поліпшити знання прямо в дитячому таборі.
- Побувати на одній з екскурсій: Roshen, Coca-Cola, Межигір'я з пікніком, Пирогово з пікніком, музей Авіації, зоопарк .... Протягом зміни заплановано 2 екскурсії.
- Відвідавши загальні заходи, хлопці зможуть візьмуть участь в творчих конкурсах і концертах. Відчують себе зірками шоу-бізнесу, почують справжні овації. А кращі концертні номери із заходів батьки побачать в святковий батьківський вихідний день.
- Запалювати на тематичних дискотеках.
- Відвідувати кінотеатр табору, і побачити себе на великому екрані. До речі, під час зміни, діти будуть знімати репортажі та пародії на TV програми і фільми, а результат батьки побачать на батьківський день.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Довіз

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом

У горах

Мови

Англійська

Творчість

Театр


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Раїси Окіпної 2

+38(063)273-8999

+38(066)895-6662

http://www.karamelproekt.com/

https://www.facebook.com/karamelproekt/


Карта


Події