Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Онлайн-школа «Альтернатива» – це повноцінна школа у вас вдома.
Наш девіз – «Поглянь на освіту з іншого боку!» Ми не хочемо, щоб школярі та їхні батьки бачили в освіті щось нудне і формальне, наша мета показати, що вчитися можна цікаво, зручно і з задоволенням.
Ми об'єднали в собі переваги традиційної очної школи та онлайн-освіти, і прикладаємо усі зусилля, щоб позбавитися від їх недоліків.

На відміну від традиційної загальноосвітньої школи ми:
- Завжди поруч. Тепер не ви ходите в школу, а школа «ходить до вас». У будь-який час в будь-якому місці: удома, на дачі, в поїздці, скрізь, де є інтернет, ви можете вчитися, коли вам зручно.
-Економимо ваш час. У нас ви не витрачаєте час і увагу вашої дитини на інформацію, яка не має відношення до предмета. Наприклад, на фізиці дитині розповідають тільки про фізику, а не про те, що післязавтра прибирання території або треба почергувати в їдальні. В результаті, те, на що у звичайній школі витрачають 5 уроків, у нас ваша дитина дізнається і, найголовніше, зрозуміє лише за 1.
- Крім того, у вас є можливість займатися «за своїм розкладом», натомість ви звільняєте час на заняття в спортивних секціях, гуртках за інтересами і т. п. Потрібно піти до лікаря, виїхати на змагання? Не треба відпрошуватися і пропускати уроки. Просто подивіться їх у зручний час.
Від багатьох інших центрів дистанційного навчання нас відрізняє:


Видача документа про освіту державного зразка. Існує безліч консультаційних онлайн-центрів, які пропонують заняття по Скайпу у форматі репетиторства, але вони не є повноцінними школами, так як не пропонують системної освіти і не мають права видавати документи про освіту державного зразка. Ми ж є повноцінною школою і якщо ви виберете формат отримання повної загальної середньої освіти, то як і в будь-якій школі за результатами навчання ми видамо вам табель, свідоцтво у 9 класі і атестат в 11 (12) класі.


- Повноцінна освіта. Ми не просто проводимо окремі консультації за бажанням учнів, а ведемо онлайн-уроки за чітким розкладом з усіх основних предметів шкільної програми. На кожному уроці учні можуть задавати питання вчителю, і він обов'язково постарається відповісти на них. Також кожен учень у нас проходить періодичну перевірку знань у вигляді виконання домашніх і контрольних робіт і отримує оцінки за всі вивчені теми.
- Можливість не приїжджати до школи, а весь час навчатися дистанційно. У нас мають змогу навчатися діти з усієї України, а також наші громадяни, які перебувають за кордоном. Ми цінуємо їхній час і пропонуємо весь процес навчання проходити вдома. Приїжджати учням доведеться тільки на проведення держіспитів (ДПА) у 9 та 11 класах. Ну, а якщо ви вчитеся, наприклад, у 7 класі, то за весь навчальний рік вам нікуди приїжджати не доведеться.
- Постійне спілкування з учнями. Про дистанційне навчанні існує думка, що учень не має можливості спілкуватися з учителем. Ми принципово проти такого підходу. Кожен учень повинен мати можливість запитати в учителя все, що йому було не зрозуміло. Ви можете написати в чаті, наприклад, своєму вчителю математики, і він обов'язково допоможе вам розібратися в самих складних темах.
- Контроль навчальних досягнень. Ми приділили велику увагу тому, щоб зробити зручний електронний журнал оцінок і електронний табель. Використовуйте дані доступу до особистого кабінету вашої дитини, і ви будете завжди в курсі його успішності та відвідування занять. А система розсилок буде вам нагадувати про важливі події в процесі навчання: нові оцінки, новини школи і т. п.

Крім того, Онлайн-школа «Альтернатива»:

- Дає вам можливість вибору мови навчання. При вступі в нашу школу можете обрати зручну для себе мову навчання: українську або російську. При цьому матеріали на обох мовах вам будуть доступні завжди.
- Пропонує вам безкоштовно подивитися, як ми навчаємо. Ми спеціально розробили для вас демонстраційний доступ, який без нудної процедури реєстрації і абсолютно безкоштовно дає вам можливість спробувати всі основні функції навчання в нашій школі: подивіться приклади онлайн-уроків, пройдіть перевірочні роботи, ознайомтеся з формою журналу оцінок та розділом, де можна спілкуватися з вчителями. Ми сподіваємося вам сподобається, і ви будете вчитися з нами.
- Підтримує функцію онлайн-оплати навчання. Вже далеко не новина, що можна оплатити товари і послуги онлайн, але багато приватних шкіл і курсів досі цим не користуються. Ми піклуємося про зручність батьків наших учнів і пропонуємо онлайн-оплату прямо на нашому сайті з використанням сервісу електронних платежів Liqpay, якщо у вас є електронна карта, або оплату за «платіжкою» в касі будь-якого банку, якщо вам зручніше «по-старому». Детальніше про форми оплати ви можете прочитати тут.


Програми викладання

Базова та повна загальна середня освіта з видачею документа про освіту державного зразка

При виборі такого виду навчання вам необхідно перевести дитину в Онлайн-школу «Альтернатива». Детальніше про процедуру зарахування читайте тут.
Приймаються до зарахування учні 5-11(12) класів (у 2016-2017 навчальному році в 11 та 12 класи набір не ведеться).
Які форми навчання ми пропонуємо:
• заочне дистанційне,
• екстернат.
Ці форми навчання для вас, якщо ви хочете:
• отримати повноцінну дистанційну освіту,
• перевестися в нашу онлайн-школу.
Як організований процес навчання:
• Ви навчаєтеся у себе вдома і вам нікуди не потрібно приходити. За винятком написання ДПА у 9 та 11 класі і ЗНО в 11(12). Для проходження ДПА необхідно буде в кінці навчального року приїхати до Харкова і здати іспити очно, а ЗНО здається очно у пунктах проведення тестування у вашому регіоні проживання.
• Ви вивчаєте наші навчальні матеріали: дивитися онлайн-уроки, читаєте короткі конспекти, вивчаєте додаткові матеріали, проходите тренувальні тести, здаєте перевірочні роботи, які складаються з тестової та письмової частини (тестова перевіряється автоматично, а письмову перевіряє вчитель).
• Ви обов'язково здаєте всі домашні та контрольні роботи. За їх результатами вчителі виставляють вам поточні та тематичні оцінки, а в результаті – семестрові та річні.
• Якщо у вас виникають питання у вивченні предметів, то ви можете задати їх своїм вчителям, а питання організаційного характеру своєму класному керівникові. Для цього на сайті передбачені текстові чати.
Які документи державного зразка ми видаємо по закінченню навчання:
• табель при закінченні кожного класу,
• свідоцтво про базову загальну середню освіту і додаток до нього при закінченні 9 класу,
• атестат про повну загальну середню освіту і додаток до нього при закінченні 11(12) класу.

Додаткова освіта з усіх предметів або з обраних трьох предметів

При виборі такого виду навчання ваша дитина продовжує навчатися у своїй школі, а в Онлайн-школі "Альтернатива" займається додатково.
Навчання проводиться для учнів 5-11(12) класів (у 2016-2017 навчальному році в 11 та 12 класи набір не ведеться).
При додатковому навчанні ми пропонуємо такі варіанти консультаційних послуг:
• навчання з усіх предметів, у вибраному класі;
• навчання за трьома обраними предметами у даному класі.
Ця форма навчання для вас, якщо ви хочете:
• підвищити свій рівень знань зі шкільних предметів,
• при цьому продовжувати навчання у своїй школі.

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття з репетитором проводять наші партнери ТОВ «Репетиторська група ЗіГзаг». При цьому у наших партнерів є ексклюзивне право використовувати матеріали сайту Онлайн-школи «Альтернатива» (у разі необхідності).
При виборі такого виду навчання ваша дитина продовжує навчатися у своїй школі, а в «Репетиторській групі ЗіГзаг» займається додатково.
Направлення індивідуальних занять у ЗіГзагу:
• підготовка до ЗНО;
• репетиторство зі шкільних предметів з 1 по 11 класи;
• підготовка за поглибленою програмою, до олімпіад, конкурсу МАН, турнірів;
• мовні курси;
• заняття з дошкільнятами.

Заняття проводяться по Skype в будь-якій точці України або очно з репетитором, якщо ви проживаєте в м. Харків або м. Київ.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Російська

Формат навчання

Дистанційне навчання


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Наташа

Добрий день!Скажіть, будь ласка, яка вартість навчання?


avatar

Алла

Добрый день! Скажіть, будь ласка, яка вартість навчання?


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, вул. Плеханівська 18, оф. 816А

+38(068) 057-29-02

+38(073) 023-82-29

http://online-shkola.com.ua/

https://www.facebook.com/shkola.alt/


Карта


Події