Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Онлайн-школа «Альтернатива» – це повноцінна школа у вас вдома.
Наш девіз – «Поглянь на освіту з іншого боку!» Ми не хочемо, щоб школярі та їхні батьки бачили в освіті щось нудне і формальне, наша мета показати, що вчитися можна цікаво, зручно і з задоволенням.
Ми об'єднали в собі переваги традиційної очної школи та онлайн-освіти, і прикладаємо усі зусилля, щоб позбавитися від їх недоліків.

На відміну від традиційної загальноосвітньої школи ми:
- Завжди поруч. Тепер не ви ходите в школу, а школа «ходить до вас». У будь-який час в будь-якому місці: удома, на дачі, в поїздці, скрізь, де є інтернет, ви можете вчитися, коли вам зручно.
-Економимо ваш час. У нас ви не витрачаєте час і увагу вашої дитини на інформацію, яка не має відношення до предмета. Наприклад, на фізиці дитині розповідають тільки про фізику, а не про те, що післязавтра прибирання території або треба почергувати в їдальні. В результаті, те, на що у звичайній школі витрачають 5 уроків, у нас ваша дитина дізнається і, найголовніше, зрозуміє лише за 1.
- Крім того, у вас є можливість займатися «за своїм розкладом», натомість ви звільняєте час на заняття в спортивних секціях, гуртках за інтересами і т. п. Потрібно піти до лікаря, виїхати на змагання? Не треба відпрошуватися і пропускати уроки. Просто подивіться їх у зручний час.
Від багатьох інших центрів дистанційного навчання нас відрізняє:


Видача документа про освіту державного зразка. Існує безліч консультаційних онлайн-центрів, які пропонують заняття по Скайпу у форматі репетиторства, але вони не є повноцінними школами, так як не пропонують системної освіти і не мають права видавати документи про освіту державного зразка. Ми ж є повноцінною школою і якщо ви виберете формат отримання повної загальної середньої освіти, то як і в будь-якій школі за результатами навчання ми видамо вам табель, свідоцтво у 9 класі і атестат в 11 (12) класі.


- Повноцінна освіта. Ми не просто проводимо окремі консультації за бажанням учнів, а ведемо онлайн-уроки за чітким розкладом з усіх основних предметів шкільної програми. На кожному уроці учні можуть задавати питання вчителю, і він обов'язково постарається відповісти на них. Також кожен учень у нас проходить періодичну перевірку знань у вигляді виконання домашніх і контрольних робіт і отримує оцінки за всі вивчені теми.
- Можливість не приїжджати до школи, а весь час навчатися дистанційно. У нас мають змогу навчатися діти з усієї України, а також наші громадяни, які перебувають за кордоном. Ми цінуємо їхній час і пропонуємо весь процес навчання проходити вдома. Приїжджати учням доведеться тільки на проведення держіспитів (ДПА) у 9 та 11 класах. Ну, а якщо ви вчитеся, наприклад, у 7 класі, то за весь навчальний рік вам нікуди приїжджати не доведеться.
- Постійне спілкування з учнями. Про дистанційне навчанні існує думка, що учень не має можливості спілкуватися з учителем. Ми принципово проти такого підходу. Кожен учень повинен мати можливість запитати в учителя все, що йому було не зрозуміло. Ви можете написати в чаті, наприклад, своєму вчителю математики, і він обов'язково допоможе вам розібратися в самих складних темах.
- Контроль навчальних досягнень. Ми приділили велику увагу тому, щоб зробити зручний електронний журнал оцінок і електронний табель. Використовуйте дані доступу до особистого кабінету вашої дитини, і ви будете завжди в курсі його успішності та відвідування занять. А система розсилок буде вам нагадувати про важливі події в процесі навчання: нові оцінки, новини школи і т. п.

Крім того, Онлайн-школа «Альтернатива»:

- Дає вам можливість вибору мови навчання. При вступі в нашу школу можете обрати зручну для себе мову навчання: українську або російську. При цьому матеріали на обох мовах вам будуть доступні завжди.
- Пропонує вам безкоштовно подивитися, як ми навчаємо. Ми спеціально розробили для вас демонстраційний доступ, який без нудної процедури реєстрації і абсолютно безкоштовно дає вам можливість спробувати всі основні функції навчання в нашій школі: подивіться приклади онлайн-уроків, пройдіть перевірочні роботи, ознайомтеся з формою журналу оцінок та розділом, де можна спілкуватися з вчителями. Ми сподіваємося вам сподобається, і ви будете вчитися з нами.
- Підтримує функцію онлайн-оплати навчання. Вже далеко не новина, що можна оплатити товари і послуги онлайн, але багато приватних шкіл і курсів досі цим не користуються. Ми піклуємося про зручність батьків наших учнів і пропонуємо онлайн-оплату прямо на нашому сайті з використанням сервісу електронних платежів Liqpay, якщо у вас є електронна карта, або оплату за «платіжкою» в касі будь-якого банку, якщо вам зручніше «по-старому». Детальніше про форми оплати ви можете прочитати тут.


Програми викладання

Базова та повна загальна середня освіта з видачею документа про освіту державного зразка

При виборі такого виду навчання вам необхідно перевести дитину в Онлайн-школу «Альтернатива». Детальніше про процедуру зарахування читайте тут.
Приймаються до зарахування учні 5-11(12) класів (у 2016-2017 навчальному році в 11 та 12 класи набір не ведеться).
Які форми навчання ми пропонуємо:
• заочне дистанційне,
• екстернат.
Ці форми навчання для вас, якщо ви хочете:
• отримати повноцінну дистанційну освіту,
• перевестися в нашу онлайн-школу.
Як організований процес навчання:
• Ви навчаєтеся у себе вдома і вам нікуди не потрібно приходити. За винятком написання ДПА у 9 та 11 класі і ЗНО в 11(12). Для проходження ДПА необхідно буде в кінці навчального року приїхати до Харкова і здати іспити очно, а ЗНО здається очно у пунктах проведення тестування у вашому регіоні проживання.
• Ви вивчаєте наші навчальні матеріали: дивитися онлайн-уроки, читаєте короткі конспекти, вивчаєте додаткові матеріали, проходите тренувальні тести, здаєте перевірочні роботи, які складаються з тестової та письмової частини (тестова перевіряється автоматично, а письмову перевіряє вчитель).
• Ви обов'язково здаєте всі домашні та контрольні роботи. За їх результатами вчителі виставляють вам поточні та тематичні оцінки, а в результаті – семестрові та річні.
• Якщо у вас виникають питання у вивченні предметів, то ви можете задати їх своїм вчителям, а питання організаційного характеру своєму класному керівникові. Для цього на сайті передбачені текстові чати.
Які документи державного зразка ми видаємо по закінченню навчання:
• табель при закінченні кожного класу,
• свідоцтво про базову загальну середню освіту і додаток до нього при закінченні 9 класу,
• атестат про повну загальну середню освіту і додаток до нього при закінченні 11(12) класу.

Додаткова освіта з усіх предметів або з обраних трьох предметів

При виборі такого виду навчання ваша дитина продовжує навчатися у своїй школі, а в Онлайн-школі "Альтернатива" займається додатково.
Навчання проводиться для учнів 5-11(12) класів (у 2016-2017 навчальному році в 11 та 12 класи набір не ведеться).
При додатковому навчанні ми пропонуємо такі варіанти консультаційних послуг:
• навчання з усіх предметів, у вибраному класі;
• навчання за трьома обраними предметами у даному класі.
Ця форма навчання для вас, якщо ви хочете:
• підвищити свій рівень знань зі шкільних предметів,
• при цьому продовжувати навчання у своїй школі.

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття з репетитором проводять наші партнери ТОВ «Репетиторська група ЗіГзаг». При цьому у наших партнерів є ексклюзивне право використовувати матеріали сайту Онлайн-школи «Альтернатива» (у разі необхідності).
При виборі такого виду навчання ваша дитина продовжує навчатися у своїй школі, а в «Репетиторській групі ЗіГзаг» займається додатково.
Направлення індивідуальних занять у ЗіГзагу:
• підготовка до ЗНО;
• репетиторство зі шкільних предметів з 1 по 11 класи;
• підготовка за поглибленою програмою, до олімпіад, конкурсу МАН, турнірів;
• мовні курси;
• заняття з дошкільнятами.

Заняття проводяться по Skype в будь-якій точці України або очно з репетитором, якщо ви проживаєте в м. Харків або м. Київ.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Дистанційне навчання

Мови

Українська

Російська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 8


avatar

Олена

Скажіть будьласка, якщо дитина не здає екзамени у 9 класі, чи зможе вона отримати свідотство?


avatar

Світлана

Скажіть будь ласка яка вартість навчання?


avatar

Олена

Мої діти навчаються як у початковій так і у середній школі.Дуже задоволена .Всім рекомендую.


avatar

Огородничий Р.

Діти і ми дуже задоволенні , провчились перший рік , меньшого теж віддаєм сюди. Рекомендую!!!


avatar

Роман

Чудова школа!!! Рекомендую!!!


avatar

Наташа

Добрий день!Скажіть, будь ласка, яка вартість навчання?


avatar

Алла

Добрый день! Скажіть, будь ласка, яка вартість навчання?


avatar

Валентина

Учеба стоит 1200 гр в мес.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, вул. Плеханівська 18, оф. 816А

+38(068) 057-29-02

+38(073) 023-82-29

http://online-shkola.com.ua/

https://www.facebook.com/shkola.alt/


Карта


Дописи
Події