Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

"Ментальна арифметика" від "Smartum" - це унікальний курс розвитку розумових здібностей дитини. В його основі лежить навчання дитини усно вирішувати будь-які, навіть найскладніші, арифметичні задачі.

Сприяє розвитку:

концентрації уваги;
логічного мислення;
фотографічної пам'яті та уяви.
Всі діти, які вже пройшли курс метальними арифметики та зараз навчаються за ним, не тільки досягли більш високих та найкращих результатів в різних сферах, але й роблять це значно простіше. У них зростає впевненість в собі, у власних силах й можливостях, а це дуже важливо для дитини.


Програми викладання

Smartum – це мережа центрів ментальної арифметики, яка розвивається на території України. Ми допомагаємо дітям від 5 до 16 років розвинути свій потенціал, підвищити креативність і швидкість мислення за допомогою інноваційного навчання.
Ми використовуємо нестандартні методи, індивідуальний підхід до кожного студента, допомагаємо досягати успіхів у всіх сферах життя, привчаємо отримувати хороші результати від навчання.
Ми проводимо навчальні курси для дітей, спрямовані на розумовий та інтелектуальний розвиток.
Діти на наших уроках будуть використовувати здебільшого те мислення, якому мало приділяється часу в школі – наочно-образне. З його допомогою учні будуть розвиватися і вирішувати, в тому числі, і логічні завдання. Діти тренують різні види пам’яті, розвивають увагу, систематизують і викладають інформацію, вчаться пов’язувати теорію і практику. Всі заняття проходять у вільній ігровій формі.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Логіка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 15

Хмельницький вул. Тернопільська, 7.

+38 (097) 432-14-07

http://smartum.com.ua/ua/

http://facebook.com/smartum.khm/


Карта


Події